Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit gondolsz egy olyan nőről,...

Mit gondolsz egy olyan nőről, aki őszül, de nem festeti a haját?

Figyelt kérdés

Rendesen ápolja, vágatja, nem töredezett. Félhosszú.

Ezen kívül ad magára, fiatalos ruhákat, kiegészítőket hord.

Nem furcsa ez?

Azt mondja, nem zavarja és nem attól attól lesz valaki fiatal, hogy befesti a haját, vagy valaki öreg, azért mert nem festi.



2017. jún. 29. 20:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Én 15 vagyok, és van olyan korombeli, aki fehérre szívatta a haját... ugyanakkor Anyám meg festi... Egy szóval tökmindegy, mert magánügy. Csak ha nem festik akkor látszik hogy a kor miatt ősz...
2017. jún. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Varga Péte4 válasza:
85%
Ebben a "megcsinált" világban nekem kifejezetten szimpatikusak azok az emberek, akik nem akarnak másnak látszani, mint amilyenek.
2017. jún. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én több ilyet is ismerek. Tök fiatalosan öltözködik az arca is szép a korához képest erre ősz a haja. Nekem a kettő nagyon nem jön össze. Ha festetnék is a hajukat ezek a nők 50-60 éves koruk helyett kb 40-45 nek néznének ki. Nem értem én ezt a "jelenséget". Nekem eszembe nem jutna ilyen.


A fehérre leszívott és ősz haj között óriási a külömbség látványra a kettő nem említhető egy mondazban.

2017. jún. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Engem nem érdekel. Vannak más dolgok az életemben, ilyeneken nem állok le csodálkozni.
2017. jún. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
eléggé öregít
2017. jún. 29. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha egyébként jól néz ki a nő,akkor nem csúnya.
2017. júl. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
szerintem sokkal gusztustalanabb egy festett haj, aminél már egy hét múlva látszik az ősz, vagy bármilyen lenövés.. 27 éves vagyok, elkezdtem intenzíven őszülni, fél éve nem festettem és nem is tervezem. nem szándékszom a drága ivóvizet és a fejbőrömet kéthetente mérgezni hajfestéssel..
2019. jan. 1. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

ha szép az illető és nem szakadt ruhába vagy leizzadtan-szőrös hónaljjal jár, nem feltűnő. A mi szomszédnénink fiatalosan öltözik, nem kövér, nem néz ki 50-nek se(pedig már 72 éves), nem r had a foga, és halványan festi a száját.

és nem festi be az őszhajszálait, mégis jól néz ki, mutatós néni:):):)

20/nő

2020. jan. 15. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!