Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyiket ajánlanátok zsíros,...

Melyiket ajánlanátok zsíros, mitesszeres bőrre? Illetve melyik a jobb? Kámforos szappan vagy a fekete szappan? 😇 Koszi aki valaszol

Figyelt kérdés

2017. jún. 30. 13:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem mindkettő bevált, nem éreztem komoly különbséget, inkább aszerint használtam őket, melyikhez van kedvem. A kámfor frissítő illatát szerettem reggel, este pedig az alaposan tisztító szeneset kedveltem.
2017. jún. 30. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm ezt a gyors és hasznos valaszt
2017. jún. 30. 14:01
 3/6 anonim ***** válasza:
En is mind a ketto hasznaltam:) Bar azt mondjak a fekete jobban segit a pattanasokon. Esetleg teafaolajat vegyel es a fekete szappan mellett az olajjal kend be a pattikat :) Vagy ami nekem nagyon bevalt az a dermofil. Keress ra kremmanian. Legjobb pattanasleszarito cucc a la roche posay effaclar termekei mellett. Imadom. A nagyon pattanasos boromon ezek segitettek a legjobban. Meg egy jo kis arctisztito szivacs vagy "kefe".
2017. jún. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Koszonom, pattanassal hala istennek meg nincs problemam, csak a mitesszerrel..
2017. júl. 1. 11:17
 5/6 anonim ***** válasza:

Menj el a házi orvosodhoz és kérd meg hogy irja fel neked a Zineryt nevű oldhatot. 1700ft körül van reggel-este érdemes vele bekenni az arcod, (én csak esténként szoktam mert nagyon szárítja a bört..) és hatalmas változást lehet vele elérni. Nekem nagyon mitesszeres volt az arcom és az orvososom teljesen magatol monda hogy próbáljam ki. Egyszerűen ez valami csoda! 2 hónapig elegendő! Nagyon megéri én tiszta szívemből ajánlom!

15/L

2017. júl. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom😘
2017. júl. 1. 18:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!