Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Csajok nektek bevált a Manna...

Csajok nektek bevált a Manna fekete szappan?

Figyelt kérdés
Nemrèg kezdtem el használni,de egyelőre nem látok változás.Nagyon problémás a bőröm,ezért nagyon sokat költök bőrápolásra.Esetleg ha valakinek van jól bevált kenőcse,megoszthatná velem tapasztalatait :)

2016. szept. 23. 10:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Várj még!Ha két hét alatt nem látsz változást,akkor csere.

Vegyél egy másik fajtát:


[link]


Nekem használ.De persze ez minden bőrtípus más és más.Próbáld ki,veszíteni nem fogsz.

2016. szept. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen,ezt a fajtát nem is láttam a dm-ben,esetleg nem tudod hol tudnám megvásárolni? :)
2016. szept. 23. 15:27
 3/4 Sunshinedoll ***** válasza:

Nem, sőt, nekem anno rengeteget rontott a bőrömön. Kalap kakit nem ér az összes manna szappan, szerezz be normális bőrápoló terméket, ne ilyen kamu dolgokat.


Ezt pattanásos bőrre ajánlják asszem, na most szilárd szappant nem rakunk bőrre, főleg nem akkor, ha problémás, ugyanis eltömíti a pórusokat. Ezen kívül a lúgos kémhatás sem tesz túl jót a bőrnek.

Érdemesebb lenne egy kíméletes, géles, nem habzó lemosót használni, és vagy egy jó BHA- vagy retinolkészítményt vagy Akneroxidot használni, vagy bőrgyógyásszal felíratni akár isotretinoint, vagy valami krémet, Skinorent, Duac gélt, vagy vmi hasonlót amit a doki jónak lát.

2016. szept. 23. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Avéne termékeket használtam egy ideig,attól nagyon szép volt a bőröm,na de elég borsos ára van,sajnos nem az én pénztárcámhoz szabták.
2016. szept. 23. 18:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!