Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » S. O. S. Mi legyen a hajammal?

S. O. S. Mi legyen a hajammal?

Figyelt kérdés

Szokere festettem nehany honapja a hajam, majd barnara, de kopott, plane hogy sok sampont hasznalok. Megint barnara lett festetve, de megint lekopott.

Tisztaban vagyok vele hogy sok samponhasználat mellett kopna 9 festés után is, de egyszeruen azt nem tudom megtenni hogy kevessel mosom mert ahhoz bena vagyok. (Furan hangzik tudom)

Ugyhogy most az a terv hogy lekoptatom citromlevel meg ecettel es szoke leszek. De ott a lenoves. Nem tudom mit tegyek.



2017. jún. 30. 18:46
 1/1 anonim ***** válasza:

Koptasd le a hajad, es szokitsd le a lenovest.

Ha barnat akarsz akkor meg igazi festeket vegyel, hagyd rajta a hajadon 1 orat, es utana mosd le.

Nem baj ha sok sampont hasznalsz, csak ne mossad olyan gyakran.

2017. jún. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!