Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik a legjobb módja férfiak...

Melyik a legjobb módja férfiaknál az intim rész leszőrtelenítésének?

Figyelt kérdés
Borotvával lejön teljesen? Gyanta nagyon fáj (főleg a heréknél)? Mennyibe kerül egy ilyen gyanta?
2008. okt. 17. 12:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Gyantázást nem ajánlom, mert csillagokat fogsz látni, annyira fáj! Szerintem maradj a sima borotvánál, az én párom is így csinálja.
2008. okt. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
77%
borotva! de, vigyázz vele párom is 1-2x megvágta magát. Ott mindig húzd szét a bőrt jah és használj tusfürdőt azzal kicsit könnyebb leszedni.
2008. okt. 17. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A legjobban a heréknél vigyázz, hiszen ott a bőr nagyon vékony. Tudom ajánlani, hogy engedj rá egy kis hideg vizet, így a herén lévő bőr megfeszül és könnyebben tudod borotválni.

Petranova

2008. okt. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Depilan szőrtelenítő :) Auchanban lehet venni, 1700 huf körül van az ára, de nagyon jó! Direkt intom szőrtelenítő, nem fog belilulni (mint a gyantával), nem fog szúrni (mint a borotvával), és nem nő be a szöröd (mint az epillátornál):
2008. okt. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
én ezektől a szőrtelenítő krémektől félek...Mi van ha nem jön le rendesen és aztán mittomén hozzáérek a hajamhoz és...szóval értitek...
2009. márc. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én évekig borotváltam, soha nem vágtam meg magam, most viszont meguntam, hogy folyton borostás, és röpke 6 óra alatt kitépkedtem az összeset csipesszel. Egyetlen egy szál volt ami fájt és vérzett. Azt leszámítva teljesen fájdalommentes (szemben az epilátorral, amit még nem használtam, de hallottam csúfságokat, ezért nem is akarom :D).
2010. ápr. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!