Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit lehet a bezöldült hajjal...

Mit lehet a bezöldült hajjal kezdeni?

Figyelt kérdés

Sajnos elkövettem azt a hibát, hogy a szőkített hajamra hamvas sötétszőke,dobozos,botli hajfestéket kentem...... ( ugye ennek világosbarna árnyalata van,semmiképp sem akartam sötétbarna lenni)


Elmentem egy fodrászhoz aki azt mondta,hogy le kell újra szívni és átkenni. De én nem szeretném mégegyszer leszívatni,így is tropára ment a szőkétől,plusz még sárgás is volt annó.


Ha veszek rá olyan FODRÁSZKELLÉKES hajfestéket,ami nem hamvas,hanem kicsit vöröses árnyalatú,az ki fogja ütni a zöldet?


Egyébként 2x festettem rá ezt a sötétszőkét, ez a 3. festés talán már megmaradna, arany-vöröses pigmentekkel.


2017. júl. 1. 21:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Előbb próbáld ki, hogy többször megmosod, sokat tud kopni. A vörös árnyalat marad legtovább a hajban, úgyhogy melegebb árnyalata lesz.

Vagy paraficsomlevet keverj össze vodkával, ezt tedd fel pakolásnak. Uszoda után bezöldült hajon hatásos.

Azonos színmélységű festék be fogja fogni a hajad szívatás nélkül.

A színmélységet az első szám mutatja a színkódon. (Hogy mennyire sötét) Egy 6-os vagy 7-es számmal kezdődő lehet az, amit most használtál.

Natúr színnel próbálkozz inkább. 7.00, vagy 6.00. (Pl. Imperity 7.00 6-os oxival, szép természetes színe van.)

Esetleg színező. (Pl. Casting 6.00)

2017. júl. 1. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Natúr színnel lett bekenve, ahogy kopott ki a festék, vele együtt zöldült.

Azért gondoltam valami melegebb árnyálatúra, hogy kiszedje ezt a zöldet belőle,mert még1x nem szivattatom le.

2017. júl. 1. 23:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!