Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen kék hajfestéket/színező...

Milyen kék hajfestéket/színezőt javasolnátok, ami hosszabb ideig benne marad a hajban?

Figyelt kérdés
Barna hajam van, de anno szőkére volt festve, a lenövés miatt most úgy tűnik, mintha ombre hajam lenne.
2017. júl. 3. 18:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Manic panic professional. Viszont csak fodrász vásárolhat belőle. Tartósabb, mint a lakossági felhasználásra gyártott
2017. júl. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszi! Ha jól látom, kb 4500 Ft-ba kerül. Hátközépig ér a hajam, a felénél kevesebb rész az, ami szőkés. Van remény, hogy a barna részből is befogna valamit? (Tovább szőkíteni nem szeretném, ennyi pénzt meg kár lenne kiadnom, ha csak a hajam felére használom el.)
2017. júl. 3. 19:48
 3/11 anonim ***** válasza:
A barnát sajnos nem fogja be, mindenképp le kéne szőkíteni
2017. júl. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Olvastam, hogy vegán termék, és elvileg nem roncsolja nagyon a hajat. Utóbbival kapcsolatban van tapasztalatotok?
2017. júl. 3. 20:04
 5/11 anonim ***** válasza:
Loreal COLORISTA. Van többféle belőle, Rossmannban kapható, legalábbis én ott vettem.
2017. júl. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem roncsolja a hajat, mivel nem kell hozzá színelőhívó.
2017. júl. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Mi a probléma azzal, hogy csak a hajad felére kened fel? Ha kopott, akkor a maradék festéket felhasználhatod később is.
2017. júl. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

A Manic Panic színezőkről azt olvasom, hogy iszonyú erősen összefog mindent, ha eső esik, akkor is, de van, aki azt írta, hogy még szárazon is. (Nyáron 40 fokban, két izzadás között vajon milyen lehet? :D)


Ennek ellenére is megérné ezt választani? (A Rockabilly blue és a Midnight blue között vacillálok.)


Közben még rátaláltam a Pravana kék festékére is, de egyelőre arról nem sokat tudok.

2017. júl. 6. 20:08
 9/11 anonim ***** válasza:
Minden fizikai színező fog. Ez ilyen. Az ágyneműből kijön, a bőrről le lehet mosni.
2017. júl. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Metionin ***** válasza:

Alfaparf evolution - true blue

Igora blue

Nekem ezek váltak be, eredeti szőke vagyok, kb. csak a lenövéseket festem újra.

2017. júl. 6. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!