Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Első lábborotváláshoz tippek?

Első lábborotváláshoz tippek?

Figyelt kérdés
Milyen borotva? Fiatal vagyok, 13 éves, de nagyon zavar. Anyukám azt mondta, hogy nem borotválhatom, de én nagyon leszeretném. Mennyire gáz, ha elmegyek egy dm-be és veszek egy epilátort? Hogy dugjam el?

2017. júl. 3. 21:30
 1/2 anonim ***** válasza:

Az epilátor több ezer forintba kerül.

Vegyél egy pár száz forintos szőrtelenítő krémet. Olvasd el a használati utasítást is.

A krém gyorsabb, bár sajnos nem olyan hatásos, mint az epilátor. Bekened magad a krémmel, vársz kb 4-5 percet és lemosod. És hogy ne legyen annyira szaga utána, kend be magad testápolóval.


Én Veet-et használok, de emellett epilátort is.

Sajnálom, hogy anyukád nem engedi. :(

Próbálj meg vele beszélni, sorakoztass fel neki ész érveket, hogy te ezt miért szeretnéd.

2017. júl. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egy olcsóbb borotva is jó. A tusfürdőt habosítsd fel a lábadon, majd lassan húzd végig a borotvát. De az epilátor tényleg drága, de ha vennél is egyet, nem lenne gáz.
2017. júl. 3. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!