Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Arcszőrzet erősödése, növekedé...

Arcszőrzet erősödése, növekedése, hogyan?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok és még alig nőtt valamennyi szőr az arcomon. Mivel lehet erősíteni vagy kicsit felgyorsítani, hogy nőjön? Borostás szeretnék majd.

2017. júl. 4. 06:53
 1/4 anonim válasza:

Egyrészt fiatal vagy még, bőven van ideje beindulni a növekedésnek. Másrészt pedig kell hozzá genetikai adottság, sok vitamin, amit jó és vegyes táplálkozással érhetsz el, valamint jó egészségi állapot is. De a legfontosabb a genetika és hogy türelmes légy. 17 évesen még nekem sem nagyon volt rendes arcszőrzetem, most 21 évesen pedig szakállas vagyok és imádom. Kitartás!


21F

2017. júl. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Gyakori borotválkozás. A keveset is borotváld le, attól erősödik.
2017. júl. 5. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


#2 Azt hallottam, hogy az hülyeség, nem válik be.

2017. júl. 5. 17:06
 4/4 anonim válasza:
A borotválás nem erősíti a szálakat. Azért vonult be ez a módszer a köztudatba, mert amikor beindul a növekedés, értelemszerűen megtörténnek az első borotválkozások, és az a hatás keltődik, hogy a borotválásnak köszönhetően erősödik az arcszőr, miközben ez vágás nélkül is megtörténik. Talán az első néhány alkalom számít valamennyit.
2017. szept. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!