Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kinek van tapasztalata Manic...

Kinek van tapasztalata Manic Panic hajszínezővel? A kettő közül melyiket lenne érdemesebb megvennem?

Figyelt kérdés

Mindkettő árnyalata nagyon tetszik, viszont az After Midnightnál nem tudom eldönteni, hogy mennyire lehet sötét. Néztem róla képeket, videókat, és kis túlzással azt mondhatom, hogy ahány haj, annyi árnyalat. Ebből kiindulva lényegében akkor mindegy, hogy melyiket veszem meg?


[link] [link]


2017. júl. 6. 11:56
 1/5 A kérdező kommentje:
2017. júl. 6. 11:57
 2/5 anonim válasza:
Szia! Én már régóta Manic Panicet használok. Szerintem nyugodtan kipróbálhatod a sötétebbet hisz néhány hajmosás után úgyis elkezd látványosan halványulni.
2017. júl. 7. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi :) Milyen gyanran fested újra, kibírja a 30-40 mosást?
2017. júl. 7. 10:23
 4/5 anonim válasza:
Én 2 havonta festem, kibírja csak eléggé lenő addigra.
2017. júl. 10. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ha ma kiszőkítem, ma már befesthetem a kékkel? A szőkéhez adott balzsamot rategyem a hajamra, nem fogja akadályozni a kék hatását?
2017. júl. 10. 14:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!