Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Adjam el a hosszú hajam?

Adjam el a hosszú hajam?

Figyelt kérdés

Hosszú, bar a hajam van. Szeretem, deunom hogy annyi igény van vele. Arra gondoltam, mert hát pénz dolgából sem jól állok hogy eladom.

Szerintetek vállaljak most be egy nyakig érő hajat a pénzért??

Én leszeretném vágni, de még gondoltam kiirom hogy más mit gondol róla.

Előre köszönöm! 😉



2017. júl. 6. 16:10
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
*barna
2017. júl. 6. 16:11
 2/11 anonim ***** válasza:
Szia, meddig érő hajad van? Mert nagyon hosszúnak kell lennie ahoz a hajadnak, hogy eladd. Ha még nem olyan hosszú akkor nem érné meg eladni, nem keresnél vele sokkal több pénzt. Viszont ha mindenképp pénzt szeretnél nővezd tovább és egy év múlva próbáld meg eladni, viszont ha mindenképp leakarod vágatni és nem olyan fontos az eladása rétegekbe vágasd le mert, lehet nagyon megbánod és akkor már nem tudsz mit kezdeni, lehet ha rögtön ennyire levágod a hajad megváltozik az egész arcod, talán személyiséged is. Bocsi, hogy ilyen hosszúra sikerült a válasz
2017. júl. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Fenékig ér. Ugy hallkttam sokat lehet kapni érte.
2017. júl. 6. 16:39
 4/11 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Fenékig érővel sokat tudsz keresni, egyik barátnőmnek a bátyja leakarja vágatni a haját, hogy vegyen x-boxot neki is fenékig érő, szóval azzal kereshetnél már ennyi körüli pénzt. Viszont jól gondold meg! :)
2017. júl. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Igen, beszéltem időpontot a fodrászhoz egy óra mulva megyek, és nemtudom lessz-e bátorságom, hátha ha meg nem akkor csak egy frissiro lessz.
2017. júl. 6. 17:21
 6/11 A kérdező kommentje:
Gondoltam kiirom, voltam fodrásznál, nyakig ér a hajam, nagyon tetszik a coffot pedig eladom.
2017. júl. 7. 13:39
 7/11 anonim ***** válasza:
Ugyan az vagyok, sokat kerestél vele?
2017. júl. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Elég jól kerestem vele :))
2017. júl. 7. 20:48
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem bántad meg? elöl hosszabb hátul rövidebb fazon lett? fel lett nyírva? milyen volt amikor levágták a copfod? 1-be vagy több copf-ba vágták le?
2017. júl. 10. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nem bántam meg, szeretem. Egy cofba vágták le. Most nem kell felnyirt hajra gondolni csak sima nyakig érő hajam lett.
2017. júl. 13. 20:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!