Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mivel szőrtelenítsek, és hogyan?

Mivel szőrtelenítsek, és hogyan?

Figyelt kérdés

2 hét múlva megyek nyaralni, és ezzel együtt első alkalommal alszok együtt a barátommal, de a szexig biztos, nem jutunk el, mert nem lesz rá lehetőség, de egyébként meg a határokat szerintem feszegetni fogjuk.


De hogyan szőrtelenítsek? Eddig mindig borotvát használtam lábra, karra, hónaljra, de nem igazán szeretem, mert másnapra szúr. Már próbálgattam ott lent is borotválni, de ez képtelenség, olyan laza ott a bőröm, hogy nincs meg az a feszes felület, ami kell a borotvához. Ha pedig már nő a szőr, és megint borotválok, vérzik az egész, és még olyan helyek is vannak, ahova egyszerűen nem tudom hogy kéne hozzáférni...


A gyantán gondolkodtam, mert az egyszer le van tudva, és nem kell vele törődnöm a nyaralás alatt. A lábam és a karom volt már gyantázva kozmetikusnál, de a többit jobb lenne itthon. Plusz az egyik hónaljamnál van egy lógós anyajegy, a gyanta nem tépné le? Le akarom szedetni, mert a borotvával gyakran belevágok, de nyaralásig már nem hiszem hogy lenne rá alkalom. És intim területen, fenekemnél hogy tudnék gyantázni? Ha nem muszáj, azt nem a kozmetikussal csináltatnám meg, de jó lenne ezt szőrteleníteni, ha nem is feltétlen a barátom miatt, pl a fürdőruha miatt is, meg hogy tényleg valahol el kell kezdeni.


Esetleg erre az egy alkalomra krémet használjak? De arról azt olvastam, hogy nem tart tovább, mint a borotva...



17/L



2017. júl. 7. 23:42
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Én nem javaslom, hogy te minden tapasztalat nélkül megpróbáld intimgyantázni magad. Macerás dolog, gondolom a technikáját sem ismered és egyes területekhez nehezen lehet hozzáférni és ha előtte borotváltad, akkor fájni fog, mint a fene. Az egyik kozmetikus, akihez jártam mesélte, hogy ő magának gyantázza az intim területeit, eltart kb. háromnegyed órán keresztül (ha más csinálja, akkor kb. 10 perc) és egyes területekhez nem tud hozzáférni, a férje szokott neki segíteni. Persze lehet, másnak gyorsabban megy, csak az arányokat akartam szemlélteni. Megértem, ha kicsit szégyellős vagy (kozmetikusok futószalagon csinálják az intimgyantát, szóval nekik nem nagy dolog), de akkor inkább maradj a borotvánál.
2017. júl. 7. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha nem gyantaztal meg, akkor nem ajanlom, hogy ott probald ki eloszor. Eleg maceras es fajdalmas tud lenni.

Szerintem menj el kozmetikushoz, vele lesz a biztos.

2017. júl. 8. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!