Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mivel szőrtelenítsek hónaljon?...

Mivel szőrtelenítsek hónaljon? Bővebben lent!

Figyelt kérdés

Borotva: Nagyon erős a szőrzetem ezért már naponta kelett csinálnom. Még most is ezt használom, de viszont a bőrőm ilyen sötétets lett és olyan mintha szőrős lenne amikor aznap borotváltam és még ki sem nőttek a szőrők. Már többen is szóltak és engem is nagyon zavar.

Gyanta: Konzmetikushoz nem tudok gyakran menni, otthon meg nem tudom egyedül megcsinálni. Ráadásul a lábamon amikor gyantáztam, akkor nem jött ki minden szál és gyorsan visszanőtt.

Epilátor: Nekem nincs és úgy halottam fájdalmas. És kicsi a fájdalomtürő küszöböm. Meg úgy halottam, hogy hónaljra nem ajánlott. Lehet hogy ez nem igaz.

Végleges szőrtelenítés: Azt ne írjátok, azt semmiképp.

Szőrtelenítő krém: Vegyi anyagok miatt nem tudom hova tegyem.

Mit csináljak? Nagyon idegesítő.

18|L



2015. ápr. 13. 19:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Én epilátort használok. Nagyon fáj - előtte én is borotváltam -, de tovább tart, mint a borotva és nem lesz borostás (nekem is már olyan volt).

Gyanta: kb havonta elég gyantázni. Az is ugyanannyira fáj, mint az epilálás, de sokkal gyorsabban túl esel rajta. Valószínűleg mindenütt gyantáztatnék de nekem drága. Így marad az epilátor.

Krémet próbáltam (lábon), de szerintem nem jobb a borotvánál, hamar visszanő (nem feltétlen egy nap alatt, de az epilátor vagy a gyanta ilyen szempontból jobb).

2015. ápr. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Erős szőr esetében a szőrtelenítő krém nem jó, és amúgy is ugyanolyan tőle a bőr mintha borotválnád.

Szóval marad gyanta vagy epilátor. Az epilátorral gyakori hogy ha érzékeny a bőröd és erős szőröd van akkor benő majd, és begyullad. Epilálni kb 3 naponta kell. Meg lehet szokni, elsőre mondjuk nagyon fáj.

Szerintem a cukorgyanta a legjobb, otthon is simán meg tudod oldani magadnak. Csak veszel cukorgyantát, felkened, letéped ahogyan kell. Kevésbé fáj mint az epilálás és a cukorgyanta kíméletes a bőrhöz is. Attól hogy régen nem sikerült még nem kell feladni, lehet csak rosszfajta gyantát használtál.

2015. ápr. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Gyanta. Epilátortól nekem tönkrement a bőröm, rengeteg szőrbenövésem lett amikről "szép" heges lett a lábam. Már miért ne lehetne otthon egyedül gyantázni? Nem kell hozzá agysebészi végzettség. Ha ott marad a szőr, az vagy azért van, mert még túl rövid, vagy nem elég gyorsan/nem jó szögben húzod le a csíkot.
2015. ápr. 15. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!