Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen hajápolási termékeket...

Milyen hajápolási termékeket kéne használnom a nagyon száraz, dús, drótszerű hajamra?

Figyelt kérdés
Már rengeteg terméket kipróbáltam, de egyik se használt. Kezdem már kicsit feladni...
2017. júl. 10. 16:15
 1/9 anonim ***** válasza:
A Fructis repair oil nekem rendbe tette.Sárga tégelyes,próbáld ki.
2017. júl. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nekem a Garnier Fructis hajvégápoló vált be.

Szép lett tőle a hajam, és sima is:) Csak ajánlani tudom.

2017. júl. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm, mindenképpen kipróbálom őket:)

Esetleg másvalaki?

2017. júl. 10. 21:59
 4/9 anonim ***** válasza:

Én mióta áttértem a szilikonmentes termékekre, és a natúr olajokra, sokkal jobb állapotú, egészségesebb a hajam.


Amiket én használok:

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


Persze azt tudni kell, hogy a haj javulása nem egyik napról a másikra következik be. A sérült részeket le kell vágni, azon már semmi sem segít. Utána kezdődhet a megfelelő ápolás, és pár hónap múlva már látszik az eredmény. Az azonnali javulást ígérő termékek mindegyike kamu.

2017. júl. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Az nem baj ha csak a kókuszolajat próbálnám ki? Az argánolajban nem vagyok olyan biztos.
2017. júl. 11. 21:48
 6/9 anonim ***** válasza:

4-es vagyok.


Természetesen nem baj, a kókuszolaj is nagyszerű hajápoló. Én úgy szoktam használni, hogy hajmosás előtt felviszem a hajamra, kb a fülem vonalától lefelé (kenheted a fejbőrödre is, az is nagyin jó, csak sokkal macerásabb és időigényesebb, egy ideig én is csináltam, de már nincs kedvem vesződni vele), aztán pár órát rajta hagyom. Utána pedig alapos hajmosás a fent említett Alverde samponnal, 2x samponozásra teljesen kijön. Nagyon fényes és puha lesz a hajam utána.


Megkérdezhetem egyébként, hogy miért ódzkodsz az argánolajtól?

2017. júl. 11. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Már így is használom a Serical keratinos hajpakolást, és még ez a kettő lehet hogy sok lenne már a hajamnak, vagy nem is tudom. Plusz még régebben használtam hajolajokat, és nagyon szárították a hajamat, szóval annyira nem vagyok velük kibékülve.
2017. júl. 11. 23:24
 8/9 anonim ***** válasza:

A Serical hajpakolás többet árt, mint használ! Nekem is volt egy ideig, elhasználtam egy nagy literes tégelyt, és nem elég, hogy a hajam jobban hullott tőle, de iszonyatosan sprőd és száraz lett, borzasztóan kócolódott!


Utána átálltam a Balea fekete oil repair hajpakolására, az nagyon sokat segített.


Szerintem te se erőltesd a Serical termékeket, nagy körülöttük a hype, de egyik sem ér annyit, mint amennyire nyomatják.

2017. júl. 12. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ezt nem tudtam. Igaz, még csak pár hónapja használom, de még nem vettem észre hogy ilyen hatása lenne.
2017. júl. 12. 16:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!