Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ajánlana valaki bevállt...

Vinnike kérdése:

Ajánlana valaki bevállt módszereket hajnövesztésre (kapszula, sampon stb)? Nagyon töredezik is a pedig nem vasalom csak nagyon ritkán, és nem is szárítom. Utoljára fodrásznál elrontotta a hajam levágta teljesen nyak középig érőre, azóta semmit nem nő

Figyelt kérdés

2017. júl. 12. 05:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Olyan nincs hogy semmit nem nő. Nő az csak letörik és azért látod úgy. Felgyorsítani sajnos nem lehet, a töredezést kéne megszüntetni hogy ne törjön le az az egy két centi ami havonta nő. Balzsamot, pakolást és hajvégápolót használsz?
2017. júl. 12. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen használok folyamatosan. Tudom hogy nő, de hát így hiába
2017. júl. 12. 10:56
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem a sörélesztő kapszula nagyon bevált, Rossmannban és DM-ben is van, 1000Ft körül van.
2017. júl. 12. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
20%

Elmondom, hogy van olyan, hogy nem no :) aki nem tapasztalta az ne magyarazzon, hogy mi nincs es mi van!

Soha eletemben nem volt hosszabb a hajam vallig eronel!!! Minden kiprobaltam! Hazipraktika, sampon, pakolas, fodrasz, olcsobb-dragabb hajbogyo. Nem nott tovabbra se. DE! A dm-ben kaphato kb 900 ft-os Das gesund valami nevu kapszalanak koszonhetoen kordaban tudom tartani a hajam! Sokkal puhabb , egeszsegesebb es fenyelesebb lett a hajam, nem torik, pedig szokitve van. Ar ertek aranyban nagyon jo! Peobald ki, hatha neked no is :)

2017. júl. 12. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Utolsó, akkor lenövésed sincs?:D
2017. júl. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
67%
A 4# es ezt ne mond senkinek mert kinevetnek és butának fognak tartani.
2017. júl. 12. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sajnos a törött részeket nem lehet megmenteni, ezt nem értik meg az emberek. Javítja az állapotát 20 kg ápoló kence fice, de tökéletes sose lesz, csak az olló a megoldás. Ha megtörtént a hajvágás, kerüld a hőt, ápold természetes olajokkal a hajad, de ne vidd túlzásba! Minimalizáld a hajmosást, heti 1-2 nagyon jó lenne. Jók az alverde samponok, javaslom szerezz be egyet. Növesztésről annyit, hogy sok zöldség, gyümölcs. Rengeteg víz. Tapasztalatom szerint más nem nagyon válik be. Esetleg a tökmagolaj, borsmenta kombó... De csodát ne várj! Sok sikert!
2017. júl. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!