Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért nem tudom eltüntetni a...

Miért nem tudom eltüntetni a miteszereket? Többi lent

Figyelt kérdés

Sziasztok! Sajnos nagyon sok problémám van a bőrömmel. A szemeim alatt, az orromon, a homlokomon, és az állomon nagyon sok fekete miteszer van. Tágak a pórusaim. Az arcomon apró pattanások vannak, nem látszanak annyira de sok van belőlük.

Valaki tudna ajánlani valamit a fentiekben írtakra? Lehet házi praktika is vagy esetleg valamilyen szérum ami bevállt. Sok szert peóbáltam már, mindenféle miteszer eltávolító krémet pórusösszehúzót, black maskot gőzöléssel de csak az apró szőrszálakat szedte ki. Az étrendemet is figyelem. De még így sem tűnik el semmi...

Szóval bármi amit tudtok ajánlani írjátok le bátran. Köszönöm🙂


2017. júl. 13. 09:57
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja, és azt elfelejtettem hogy 15/L
2017. júl. 13. 09:57
 2/3 anonim ***** válasza:
Jársz rendszeresen kozmetikushoz? Néhány mitteszert csak ők tudnak eltávolítani. Illetve ők biztos tudnak a bőrödhöz illő kozmetikumokat ajánlani.
2017. júl. 13. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az étrend mindennél fontosabb, próbálj addig változtatni amíg nem javul.
2017. júl. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!