Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek mennyi idő alatt...

Szerintetek mennyi idő alatt nől meg a hajam? Esetleg valamivel gyorsítani?

Figyelt kérdés
Fiú vagyok rövid hajam volt de meg szeretném növeszteni ilyen Man Bun méretig legalább.Körülbelül szerintetek hány hónap alatt érhetem ezt el? Oldalt sem akarom felnyíratni tehát teljes hajszerkezet. Esetleg valamilyen vitamin vagy "varázsszer" -re érdemes e költeni vagy csak a türelem? Meg abban van-e valami h a szőke haj lassabban nől?
2017. júl. 13. 11:30
 1/6 anonim ***** válasza:

én is pont most növesztem meg :D most ér kb az orrom aljáig. Undercutból indultam. Két hónapja volt az utolsó hajvágásom, oldalt és hátul 0.5 cm volt. Most már bőven 2.5 cm oldalt.

Egyél egészségesen, esetleg vitaminokat is. Biotint ajánlom. Amit még szoktam csinálni hetente 1-2x, hogy kókuszolajat masszírozok a fejbőrömbe. Ezt úgy csinálom, hogy serpenyőben megolvasztom, hogy folyós legynen. aztán fürdőkád felett belemasszírozom 5 percig. A kókuszolaj táplálja a hajhagmákat, a masszírozás meg serkenti a vérkeringést, ezáltal a növekedést is. Ha belemasszíroztál kb egy evőkanálnyit, utána hagyd rajta minimum 1 óráig. (De minél több annál jobb) Én pl úgy is alszom( törcsit rakok a párnámra hogy ne legyen olyan :D) (kókuszolaj helyett csinálhatsz olyat is, hogy oliva olaj, (1 ek) és 1 tojást összekeversz és azt rakod rá)

Amire még figyelj, hogy egy héten ne mosd meg a hajad 2nél többször. NE hajszárítózz, mert ezek károsítják nagyon a hajad. hajrá :D

2017. júl. 13. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
#1 vagyok, még annyi, hogy átlagosan 1-cmt nő a haj. A man bunt kb 7 hónap alat érheted el, attól függ milyen hosszú most, és milyen gyorsan nő most. Arról meg nem hallottam, hogy a szőke haj lassabban nőne.
2017. júl. 13. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

még mindig az #1 vagyok, itt van egy jó cikk:

[link]

2017. júl. 13. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2017. júl. 13. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ricinusolaj. Fejmasszìrozás.
2017. júl. 13. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ricinus olaj + olíva olaj ( a ricinust nagyobb arányban használd:)
2017. dec. 27. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!