Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen önbarnítót vegyek,...

Milyen önbarnítót vegyek, amitől szép színem lesz?

Figyelt kérdés
Sajnos eléggé kikopott a színem 2 hét alatt, és csak 3 hét múlva megyünk nyaralni, ahol tudnék barnulni... Nem akarok fehér maradni addig is, szóval... melyik önbarnító vállt be eddig a legjobban nektek? Ha lehet olyat írjatok, ami dm, rossmann, tescoban megtalálható :)

2017. júl. 16. 09:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Én drogériásak közül mindet próbáltam és mindegyikkel narancs lettem. St Morizt használok most, notino-ról rendelem
2017. júl. 16. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%

Vegyél 1 kg sárgarépát, főzd meg nem túl puhára olajon és vöröshagymán nem és edd meg.

Garantált lesz a lebarnulás, ha kimész akár fél órára is a napra. Saját tapasztalat!

2017. júl. 16. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Jav: az utolsó nem oda nem kell.
2017. júl. 16. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!