Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan lehetne nyár végére...

Hogyan lehetne nyár végére szép, egészséges, dús (és esetleg hosszú) a hajam ha most vékonyszálú és a mellem középső részéig ér?

Figyelt kérdés

2017. júl. 9. 11:31
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát hogy hosszú lesz azt felejtsd el, mert ahhoz több hónap/évek kellenek.

Első körben labor/góckutatás, hogy van-e valami gyulladás ami miatt satnya a hajad, illetve van-e hiánybetegséged.


Ha ezek effektíve rendben vannak, akkor változatos és kiegyensúlyozott táplálkozás(pl több fehérje, vitaminok-vannak kifejezetten szépségvitaminok). A hajápolókból én jobban szeretem a mindenmenteseket. Esetleg egy eü vágást is csináltathatsz. Hajpakolások is jók pl ricinus és társai(neten csomó ilyen kérdés van).


A festést és a vasalást/göndörítést felejts el vagy csak ritkán alkalmazd.


Ha nem genetikailag ilyen a hajad, akkor pár hónap után kell javulást észlelned.

Egyébként a vékonyszálú haj mindig olyan marad, max dúsabb lehet.

2017. júl. 9. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha nem teszed tönkre, pl. hajvasalással vagy mindenféle hosszabbításokkal, akkor szép lehet természetesen, és semmi csodamódszert (mivel nincsenek) nem kell alkalmazni.

Viszont ha alapban nincs sok hajad és vékony szálú, akkor sose lesz nagy, dús, erős hajkoronád. Max. egy következő életben.

2017. júl. 9. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Anyukámnak vékonyszálú a haja viszont a testvéreimnek nagyon vastag, dús a haja. A ricinusolajas pakolás most is van a fejemen.:)

Köszönöm a válaszokat, ha valakinek van tapasztalata még várok!

2017. júl. 9. 12:07
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha neked is vékony szálú, akkor semmilyen pakolástól nem lesz vastag. De ennek is meg vannak az előnye.

Nekem vastag és nagyon sok, és ezért nehezen kezelhető, sok frizura nem is áll jól, mert csak vékony szálú hajból áll szépen.

2017. júl. 9. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem a fenekemnél nem nő tovább (80 cm). :( Vékony, kevés is. Vitaminok, pakolások megvan, sose festettem, vasaltam. Szóval ez genetika sajnos, 20 év tapasztalata.
2017. júl. 11. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!