Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajszárító előtt hogy szárítot...

Hajszárító előtt hogy szárítottak hajat?

Figyelt kérdés
2017. júl. 16. 16:43
 1/9 anonim ***** válasza:
Levegőn
2017. júl. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Metionin ***** válasza:
Gondolom megvárták amíg megszárad. Vagy beültek a tűzhely/kemence elé.
2017. júl. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én most se használok hajszáritót. Egyszerűen megtörlöm törölközővel, aztán megfésülöm és megvárom míg megszárad. Nyáron a meleg miatt gyors, télen a fűtés miatt.
2017. júl. 18. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hajszárítót nem használni igénytelen. Egy szép beszárításnál nincsen szebb haj.
2017. júl. 21. 04:29
 5/9 Metionin ***** válasza:
Ha valakinek magától is szépre szárad a haja, akkor szerintem felesleges a hajszárító. Az igénytelenség bőven máshol kezdődik. Van akinek a megszárított haja még rosszabb is, mert hamarabb zsírosodik. Nekem pl. magától is tök egyenesre szárad a hajam, ha nagyon sietnem kell és hideg van, akkor megszárítom de ügyelek, hogy csak az alját mert a felül is éri a hő, másnapra zsíros lesz és moshatom megint. És a zsír az ami igénytelen, nem a normálisan megszáradt haj...
2017. júl. 21. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
A zsíros haj a menő már vagy 8 éve, hiszen mindenki olajjal keni a haját, hogy fényes legyen, az olaj meg a zsír között meg már tényleg csak a neve a különbség. Engem sokkal jobban taszít egy mű olajos fényes haj, mint egy természetes zsíros. Ha magától szárad a hajad, nem lesz volumene. Csak úgy lóg, ne mondd, hogy formára szárad magától. A családban mindenki hajszárítózik, senkinek se törik, senkinek se zsírosodik a haja. Szerintem a samponoddal lesz a baj.
2017. júl. 22. 01:34
 7/9 anonim ***** válasza:
Kérdező 20 évig problémás halyam volt, aztán rászoktam a napi hajmosásra és a hajszárító mellőzésére, az azóta eltelt 20 évben nincs gond a hajammal
2017. júl. 22. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Metionin ***** válasza:
Formára szárad, mert a formája sima egyenes, mintha ki lenne vasalva, nem kell jobbra-balra állnia, mint egy beszárítást igénylő frizurának. :D Minek szárítsam ha magától is ugyanolyan lesz, annyi különbséggel hogy nem zsírosodik be? A volumene (tehát amíg szárítás után 2x akkora mint valójában) meg csak addig tart, amíg nem alszom egyet, utána ugyanakkora mint szárítás nélkül (mondjuk ez engem nem zavar, kévén rengeteg hajam).
2017. júl. 22. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Metionin ***** válasza:
*lévén
2017. júl. 22. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!