Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A Hónaljam tetjéig ér a...

A Hónaljam tetjéig ér a hajam. Egy évben hányszor kéne vágatnom és mennyit hogy gyorsan megnőjön. Szeretném. Ha másfél év múlva mellközépig érne. Ez lehetséges? A ricinus olaj és a napi fejbőrmasszázs hatékony?

Figyelt kérdés
2010. máj. 21. 19:56
 1/7 anonim ***** válasza:
attól hogy vágatod még nem fog gyorsabban nőni, ez tévhit. a masszázs mindenképp segít. szerintem egy év alatt 10 centit simán nőhet. szedjél valami 1 vit készítményt, az is segíthet.
2010. máj. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
-bocs, A vitamint
2010. máj. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Tévhit, hogy a vágástól gyorsabban nő a hajad. Másfél év alatt ha szerencsés vagy bő 15-20 centivel gazdagodsz :) A törött hajrészeket mindenféleképpen lekell vágatni, különben nem nő normális ütemben, folyamatosan törik míg nem lesz levágva. A ricinusolaj hatékony. Nekem két hét alatt 3 centit nőtt a hajam tőle. NEM VICC!!! Persze már 2 és fél hónapja használom. Elején még nem volt olyan nagy növekedés. Használd heti 1x-2x az olajat. A fejbőrmasszázs meg ugye serkenti a növekedést. :)
2010. máj. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
48%
fodrász vagyok és nem tévhit:) 6 hetente kell menni lecsipni a végéből 1 nagyon picit, így újra frissek lesznek a hajvégek, és jobban tud szellőzni, ezáltal gyorsabban nő, én így csináltam, és masszíroztam a fejem, 1 év alatt 30 centivel lett hosszabb hajam
2010. máj. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Nagyon hasznos válaszokat kaptam :)
2010. máj. 25. 21:09
 6/7 A kérdező kommentje:
És a ricinusolajat hogyan használjam? Hajmosás után kennyek rá majd öblítsem le?
2010. máj. 25. 21:11
 7/7 anonim ***** válasza:
előtte és utána mosás
2011. jan. 18. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!