Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Normális az hogy első szolizáa...

Renátácska kérdése:

Normális az hogy első szolizáakor megpirultam?

Figyelt kérdés

Tegnap voltam elöszőr szoliba és megpirírult a bőröm ez baj e?

Amúgy fehér böröm van és inkább leégek a napon de utánna nem hámlok hanem megbarunlok.

Tegnap szoli utánn pár órára kezdett megjönni a szoli hatása megpirultam ez természetes e? 9percet voltam bent, ma már nem annyira piros a bőröm.

Testápoloval mentem be magam mikor mentem is és este is azzal mentem be magam jó az vagy valami mással kell ilyenkor békén is magad?

Mikor mehetek még és egy héten hányszór?


2017. júl. 18. 06:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Ilyen szép napos időbe az a legnagyobb marhaság , ilyenekre pénzt kiadni.
2017. júl. 18. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Felénk 5 perccel szokták ajánlani a kezdést aztán növelni fokozatosan.

Valószínű sok volt ennyi a bőrödnek.

2017. júl. 18. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hazugság! Biztos, hogy nem szoliba voltál, hanem szoliban.

A szolárium eléggé egészségtelen, a bőröd irritációja a legjobb példa erre. Nem véletlen ajánlják csak 4-5 percekre. Egyébként pedig jobb ötlet lenne a napon lenni ilyenkor, persze inkább 10 óra előtt, és 16-17 óra után.

2017. júl. 18. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!