Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Világos narancs-vörös festett...

Világos narancs-vörös festett hajból (ami már eléggé ki van fakulva, itt ott szinte szőke, mert kiszívta a nap) van esély hamvasabb közép vagy sötétebb szőke színt csinálni?

Figyelt kérdés

nem magam csinálnám természetesen, fodrásszal, csak egyelőre gondolkodom lehetséges -e ezt egyáltalán, így várnék egy-két tapasztalatot, akinek esetleg sikerült, vagy csináltatott már hasonlót. Ja és a természetes hajszínem sötétbarna, és van egy jó 3 centis lenövésem, mert egy ideje nem jutottam el festetni, és most meg is gondoltam magam, hogy nem is vöröset, hanem szőkét szeretnék inkább már. Köszönöm a segítségeteket! Hasonlóra gondoltam

[link]


2017. júl. 18. 12:46
 1/5 A kérdező kommentje:
[link] Ilyen volt frissen festve kb 3 hónapja...
2017. júl. 18. 12:48
 2/5 A kérdező kommentje:
[link] Ehhez hasonló kifakulva kb...
2017. júl. 18. 12:51
 3/5 mindentelbaszok válasza:
60%
Szerintem menj fodraszhoz.de ha nagyon ragaszkodsz az otthoni festeshez akkor eloszor is szokitsd be, majd A10-es hajfestekkel fesd at... de ne ugyanazon a napon... Van hamvasító sampon is!! Használj olyat, illetve ha a masodik festesre nem lesz tokeletes akkor meg vegyel egy olyan festeket es fesd be! Figyelj odaa!! A festesek kozott legalabb egy hetet varj!! NE KEVERD A FESTEKEKET MERT NAGYON CSUNYA LESZ!! TAPASZTALAT..
2017. júl. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem otthon festeném, ahogy írtam is, fodrásszal csináltatnám.:)
2017. júl. 18. 14:13
 5/5 A kérdező kommentje:
És köszönöm a válaszodat! :)
2017. júl. 18. 14:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!