Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Itthon próbáltam egy kanállal...

Mindentelbaszok kérdése:

Itthon próbáltam egy kanállal eltávolítani a felesleges faggyú mennyiséget az arcomból, tehat a mitesszereket. Ez jónak is bizonyult, de reggelre olyan sebes lett az arcom, hogy azt hittem meghalok. Most mit csináljak? A többit lent

Figyelt kérdés
Tehát a kanállal eltávolítottam a dolgokat és aztán egy krémmel amiben fogkrém, szódapor és citromlé volt és egy fogkefével elkezdtem az arcom tisztitani... most NIVEA-val kenem, de mit tudnék még vele csinálni? Az alapozó kizárt!!!

2017. júl. 18. 13:51
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

kanállal? mármint evőeszköz kanállal? :D jajistenem, te... irritált bőrre NEM szabad sem fogkrémet, sem citromot, sem szódabikarbónát kenni, ezt hol olvastad? fogkefével pláne nem szabad!!!!! mitesszernyomkodás előtt, sem utána, az nagyon durva a bőrnek.

inkább bepantennel kend szerintem. de kérlek, ne kezd el mindenféle izével kenegetni, mert megint csak el fogod rontani. a bőr magától gyógyul, azzal nem segítesz rá, ha minden sz.art ráteszel.

2017. júl. 18. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
XDXDXD honnan szedtél ennyi butaságot? Lenyúzod a bőrt, majd ilyen irritatív anyagokkal kened be? Miért nem mész kozmetikushoz? Tudod, neki ez a szakmája.
2017. júl. 18. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!