Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ti hogy használjátok a ricinus...

Ti hogy használjátok a ricinus olajat a hajatokra?

Figyelt kérdés

Írd le lègyszi, hogy mikor , ha higítod akkor mivel, mennyi ideig használod!


Szempillára, szemöldökre, körömre is használja vki?



2017. júl. 18. 15:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen,én úgy szoktam,hogy meglangyítom az olajat tüzön.Nem teszek hozzá vizet és ezt lehet szemöldökre ill. Szempillakra is
2017. júl. 18. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

3 evőkanál ricinus olajat keverek 3-4 evőkanál olíva vagy kókusz olajjal. Ezt belemasszírozom a fejbőrömbe és a hajtövekre. A maradékot a hajam végére kenem. Ha kész vagyok összefonom lazán és zacskót húzok rá. Alapból 3-4 órát hagynám rajta, de amikor egész nap otthon vagyok 7-8 órát is rajta szoktam hagyni... A végén samponnal többször is kimosom.

Szempillára nem kell keverni semmivel. Egy fültisztító pálcikával mintha szempilla spiráloznék rákenem a szempillámra főként a tövébe és ezt egész éjszaka rajta hagyom.

Szemöldökre ugyan így.

2017. júl. 19. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!