Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok! Nektek bevált a...

Lányok! Nektek bevált a ricinus olaj a hajatokra?

Figyelt kérdés

Aki használt ilyet, attól kérdezném, hogy hatásos volt?

Mennyit használtatok belőle egy alkalomra? Milyen időközönként? Kevertétek valamivel? Meddig volt rajta a hajatokon? Nem zsírosodott jobban tőle a haj? Fényesebb lett tőle a hajatok? Gyorsabban nőtt? Mennyi idő után látszott a változás?

Akinél nem használt, mennyi ideig próbálkozott vele?

Mindenre kiváncsi vagyok :))) Köszönöm!


2014. nov. 30. 15:04
 1/3 anonim ***** válasza:
64%

Semmit nem ért, két hónapig próbálkoztam a hajamon és a szempillámon is.


A hajam zsíros lett tőle és csomókban hullott. Minden hajmosás után többszáz szál (a megszokott adagnak kb. az 5-szöröse) hullott ki. Zsíros volt tőle a hajam. Nem tudom, mennyit használtam egyszerre, olívaolajjal kevertem, hogy ne legyen olyan sűrű. 4-5 órákat volt a hajamon, hetente kétszer. NEM lett fényesebb a ahajam, NEM nőtt gyorsabban a hajam, csak annyit értem el vele, hogy a fele kihullott.


A szempillámra minden este felkentem, és vártam a hatást. A két hónap alatt csak azt értem el, hogy a szemem begyulladt tőle, plusz, amikor kicsit többet kentem a pilláimra és éjjel elmaszatolódott, lefolyva az orcámra, ott ragyás lettem.


Abbahagytam, kidobtam. Azóta persze tudom, hogy az egész kamu úgy ahogy van, mivel semmi nincs benne, ami befolyásolná a szőr/hajnövekedést, de hát 17 évesen én is bekajáltam minden marhaságot.


100 emberből kb. 1-nél ér valamit, neki is csak azért, mert annyira bebeszélni magának, hogy hatni fog, hogy beindul a placebo-hatás.

2014. nov. 30. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Fél évig kentem a hajamra heti 1x, 2-3 órára hagytam fenn. Az ég világon semmit nem csinált vele, zsíros sem lett, de selymesebb se, gyorsabban sem nőtt tőle, viszont elkezdett még jobban hullani.
2014. nov. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Akkor nem kiserletezek! Nekem igy is borzalmasan hullik a hajam :(
2014. dec. 1. 19:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!