Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A hajszínehőhöz mellékelt...

A hajszínehőhöz mellékelt színelőhívó befolyásolhatja a hajam eredeti színét?

Figyelt kérdés
Szóval be szeretném festeni a hajam (Bordóra, amúgy eleve sötét barna a hajam) hajszínezővel. Ez ilyen 20-24 mosásig tart. Na és az lenne a kérdésem (amit a fentiekben is láthattok), hogy az a mellékelt színelőhívó (ami hidrogén peroxidot tartalmaz), befolyásolhatja-e az eredeti hajszínem. És, ha igen, akkor a festék úgy is befogja a hajam, ha nem teszek bele színelőhívót? Még életemben nem festettem a hajam.. :'D És ezt is csupán nyárra szeretném. (Persze nem haragszom meg, ha tovább marad, csak ha ez kikopik és nekem valami elcseszett halvány barna színű lesz a hajam, én hülyét kapok.) Előre is köszönöm a válaszokat. ^^

2017. júl. 20. 16:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Anélkül nem fogja be. Az hogy befolyásolja-e az attól függ, hogy hányas oxi van benne. A sötétebbekben általában 3%-os van, az nem szívja ki a hajad. Az erősebb már igen, de az ha kopik nem halványbarna lesz hanem narancsos. Hányas a színkódja?
2017. júl. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
318
2017. júl. 20. 22:07
 3/3 A kérdező kommentje:
Amúgy nagyon szépen köszönöm. ^^
2017. júl. 20. 22:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!