Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek a pattanasok...

Mit tegyek a pattanasok ellen? Hogy tuntessem el oket?

Figyelt kérdés
adjatok vlm tanacsot a pattanasaim ellen....de vlm ojasmire gondolok amit akarhol batudok szerezni vlm otthoni novenyek vagy gyumolcsok......teak.ijesmik....gyogyszer emg krem ijesmik nem!!!! mindet prob.....de n a legjobbak....gondoltam h vlm amit en eltudok kesziteni es pakolas vayg ijesmi..........
2008. okt. 18. 10:32
 1/6 anonim ***** válasza:
80%
Pakolásokkal nem sokat érsz... Szerintem. Szedj sörélesztő tablettát, ez nem gyógyszer. Illetve szerintem el kellene járnod néha kozmetikushoz, hogy kitisztítsa, illetbe menj el bőrgyógyászhoz, valamint TANULJ MEG ÍRNI!
2008. okt. 18. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=pattan%E1s


itt egy csomó választ találsz erre a kérdésre.

2008. okt. 18. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Élesztő. Belsőleg is és pakolásként is jó. Van olyan, hogy icthiolos arc maszk, gyógynövényesnél lehet kapni. Vagy a fekete szappan illetve kénes vagy kátrányos szappan, szintén gyógynövény boltos. Jó kis szerek.
2008. okt. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Gőzolj, tisztítsd, tegyél rá almát (épp most olvastam egyik oldalon). Ezek bejönnek.


UI: És tényleg tanulj meg írni, mert nagyon olvashatatlan.

2009. febr. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Nagyon sok módja van a pattanások eltüntetésének..

Nekem a legjobban 2 dolog jött be!

1.Veszel a patikában Svédcseppet,(ez alkoholos!)utána fogsz egy kis vizet!pár csepp svédcseppet összekeversz vízzel,utána egy puha anyagú valamivel jól beledörzsölöd a bőrödbe!!De vigyázz,mivel alkoholos és túl sokat teszel az arcodra akkor megégetheti!!Egyébként 1-2 hét alatt elmulasztja az összeset!!


2.Van egy szobanövény!!Neve pedig: Aloevera!!Ennek a leveleiben gyógyhatású cuccok vannak,tehát ennek a levét kell beledörzsölnöd a bőrödbe!!Ez is gyorsan tünteti őket!

2013. aug. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Décsi Chiara válasza:
Szia! Próbáld inkább aloe vera levével kényeztetni, jól belemasszírozni. Próbálkozz Tea fa olajjal lényeget i. NE BÁNTSD, NE PISZKÁLD NE NYOMD ÉS KAPARD. Lehet rá arclemosót venni. Ajánlani tudom a Clean and Clear-t. Epres joghurtot tegyél rá pakolás képpen. Jó még rá a citromlé is. Szódabikarbóna foghagymalé összekeverve. Kedves felhasználó, remélem tudtam valamennyit segíteni
2018. aug. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!