Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan tudnám felgyorsítani a...

Hogyan tudnám felgyorsítani a hajam növekedését legalább úgy, hogy jövő júniusra 17-20 cm-t nőjjön?

Figyelt kérdés
Jövő júniusban ballagok és szeretném ha (jó) hosszú lenne a hajam. Most vállig érő.
2010. máj. 22. 10:32
 1/5 anonim válasza:
Patikában van visi sampon zsírosodás ellen is jó. Nekem is attól nőtt meg pedig nagyon elvan töredezve.
2010. máj. 22. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ami nekem bevállt és valóban segített hajat növeszteni az a Vitanol C volt. Mondjuk én egy "speciális" este vagyok, ugyanis a hajam évek óta megállt a növekedésben, és ez beindította. Hiába írtak orvosok ilyen olyan cuccokat, sz@rt sem értek. Mondjuk már nem lehet kapni úgy tudom :S
2010. máj. 22. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ricinusolaj :)
2010. máj. 22. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Revalid nekem használ. De ennyit az átlagos ütemben növő haj is majdnem nő. Persze ha vágatsz is, az más. Ha meg nem vágatsz, törött lesz és ronda.
2010. máj. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Masszírozd a fejbőrödet.
2010. máj. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!