Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fiatal lányok, ti használtok...

Fiatal lányok, ti használtok alapozót a hétköznapokra? Hogy sminkeltek suliba/munkahelyre?

Figyelt kérdés
2017. júl. 21. 14:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Az én bőröm nagyon pattanásos, úgyhogy tavaly volt amikor használtam alapozót, a következő évben (7. osztályban) nem fogok.

Korrektor, labello, szempillaspirál.

2017. júl. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
#1-es vagyok. Otthon semmit, csak labellot. Ezeket suliba vagy eseményekre.
2017. júl. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

korhatárt nem írtál.


22 éves vagyok, munkahelyre korrektort, púdert, pirosítót, szemceruzát, szemöldökport és halvány rózsaszín matt rúzst használok.


Hétköznapra ha nem dolgozom akkor csak színezett hidratálót, szemceruzát és szemöldökport

2017. júl. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
Hétköznapra suliba alapozót és szempillaspirált. (Néha ajakbalzsam is, de az nem lényeges) ha valami rendezvényre, buliba vagy bármi ilyen helyre megyek akkor is ugyanez csak szájfénnyel. vagy ritkán még szemceruzát használok de az tényleg ritka :D 15/L
2017. júl. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Van hogy 0 db smink van rajtam, akkor is ha megyek valahova. Maximum szemoldokceruza es spiral. Nem birom elviselni ahogy izzad le rolam a sok cucc.
2017. júl. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Változó.

Van mikor semmit.

Van mikor szempillaspirált csak.

Van mikor korrktor+púder+szem.spr.

Van mikor alapozó+korrektor+púder+szem.spr.

Ez attól függ,mennyire pattis az arcom,és mennyire vállalhatatlan mások előtt.

15/L

2017. júl. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Sunshinedoll ***** válasza:

Én szoktam. Leginkább azért, mert megszoktam, és fura lenne reggel kihagyni a sminkelést :D

Hétköznapra amennyit én sminkelek: alapozó, bronzosító, szemöldök, szempillaspirál.

Ha nagyon extra vagyok, akkor rúzs meg highlighter, de az nem mindig.

2017. júl. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Sunshinedoll ***** válasza:

Most kicsit elbizonytalanodtam, mire gondolsz fiatal lány alatt.

Én 25 vagyok, bőven fiatal korosztá,y de lehet inkább 18-20-ra gondoltál :D

2017. júl. 21. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Korrektort használok és szemöldökceruzát. Ritkán szempillaspirált, és ha ki van száradva a szám, labellot.


De leginkább korrektort és szemöldökceruzát használok csak.

18L

2017. júl. 21. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Színezett hidratáló, pirosító, szemöldökceruza, szempillaspirál, szájfény az amit minden nap használok. Így leírva soknak hangzik, de nem igazán az (szerintem).


17

2017. júl. 21. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!