Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lány létemre szőrös a hasam....

Lány létemre szőrös a hasam. Mit kezdjek vele?

Figyelt kérdés
Legyantáztam, de sötétebb lett tőle a szőr...nincs valami más, esetleg végleges megoldás?

2017. júl. 23. 18:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Vagyunk így vele páran. Ismered a szőrtelenítési módszereket, tapasztald ki, hogy számodra mi a megfelelő. L.
2017. júl. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A szőr nem lehet sötétebb és vastagabb borotválástól/gyantázástól. Azért látod annak, mert ami ott volt az csak 'pihe' és ami most nőtt az teljesen új szál.

Ha végleges megoldást akarsz akkor ott a lézeres szőreltávolítás ami elég drága.

Nekem is van egy vékony szőrcsík a hasam alján de én simán borotválom vagy gyantázom.

2017. júl. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

[link]


én lány létemre ilyen szőrös vagyok :) a lábam gyantázoma kezem epilálom meg a bajszom is :)

voltam orvosnál kivizsgáláson hogy betegség e de nem. öröklés. tehát ennél többet nem tudsz tesem tenni..együtt kell vele élni..gyantázz epilálj de ne borotválkozz mert azzal csak rosszabb lessz. !

csufolokkal idiota bal*** G*** emberekkel ne foglalkozz :) legtöbb magára se néz :) párom van ... nem vagyok ezzel külömb meg tesem hogy ilyen vagy :) mindekinek megvan a hibája ami miadt csúfolni lehet :) ♥ a hasam is gyantázom :)

2017. szept. 29. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Nekem sem hormonprobléma, hanem örökletes

Hajrá neked is a tovabbiakban! :)

2017. okt. 4. 22:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!