Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikus nő létemre miért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titkoskert kérdése:

Leszbikus nő létemre miért jövök be néhány pasinak? Mit kezdjek a szomszéddal?

Figyelt kérdés
Több mint egy éve költöztem kertes házba, a párommal. Jóba vagyunk a szomszédokkal. De az egyik pasi, még a felesége előtt is sokszor tesz célzást... Főleg, amikor sörözünk, borozunk néha a másik szomszédnàl. Pedig tudja, mi a helyzet. De nem kattan le a témáról. Nekem néha ez már sok. Máskor is volt, hogy haverok voltunk évekig, aztán bekattantak a pasik, és elkezdtek nyomulni. Emiatt meg kellett szakítani a kapcsolatot. Egy szomszédnàl ez kissé bonyolultabb. Mit tegyek?

2017. máj. 29. 07:29
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
45%
Miért jössz be néhény pasinak? Mert jó nő vagy. Nincs rád írva hogy a nőket szereted. A szomszéd pasi is a jó nőket szereti és jó nőt látja benned akinek nincs férfi az életében.
2017. máj. 29. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
88%

1es a szomszed tudja h a holy leszbi !


Semmit nem csinalj vagy rakd helyre negyszemkozt.

Ha.tovabra is.nyomul akkor tarsasag elott celozz finoman arra h idiota !

2017. máj. 29. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
0%
Ilyenkor megkérdezném tőle, hogy milyen pasik jönnek be neki, aktív vagy passzív-e, ha férfival szexel, stb. xD
2017. máj. 29. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
te vagy az Nóri?
2017. máj. 29. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
meg a pasik legtöbb részét izgatja a lezbikus lányok és szeretnek erről fantáziálni. biszex vagyok vannak fiu és lány barátaim akik tudják és kiváncsiak milyen két lány az ágyba
2017. máj. 29. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
49%

hát mert ilyen disznó minden férfi, gondolom erre akartál kilyukadni.

Mit tegyél?

Ha tudod, ilyen vagy, nem mész át illegetni magad a szomszédnak, meg borozgatni. Ennyi.

2017. máj. 29. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
45%
Te vagy az Szilvi?
2017. máj. 29. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
45%
Te vagy az Klári?
2017. máj. 29. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
7%
Dehogy szartam be sose volt elég merszem komolyan gondolni meg amúgy se akarok nem leszbikusnak ilyet mondani mert lehet rosszul esne de a vicc màr kèsz volt engem szèt evett volna.belül ha nem sütöt el
2017. máj. 29. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Nem vagyok se Nori, se Klari, se nem tudom, kicsoda😁

Nem hozzá megyek át, hanem a másik szomszédhoz, beszélgetni. Erre mindig megjelenik, és amikor már bátorra itta magát, mindenki előtt teszi a hule megjegyzéseit.

Nem csak engem idegesít.

És tutira leszbikus vagyok annyira, hogy se barátilag, se másképp nem cumizgatok. Senkit se. Kicsit sincs biszex hajlamom. Hiába telt el 10 év. Ez van, ezen nem tudok változtatni.

2017. máj. 29. 10:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!