Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szoktatok ebayről kínai,...

Szoktatok ebayről kínai, koreai kozmetikumokat rendelni? Mennyire jó minőségűek ezek?

Figyelt kérdés

2017. júl. 24. 10:38
 1/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Én fekete arcmaszkot onnan szoktam rendelni, minden rendben van vele. Rendeltem még egy kontúr palettát eléggé pigmentáltak csak sajnos nagyon "olajosak". Ilyen 1 dolláros rúzsok, szájfények is elég jók szerintem. Viszont krémekből, tusfürdőkből, samponokból stb. nem érdemes túl olcsót rendelni. :)

2017. júl. 24. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Sunshinedoll ***** válasza:

Szoktam, igen.

Jók, mármint sz-r termékek a nyugati cuccok között is vannak dögivel, a keletieket azért szeretem jobban, mert ezek között is vannak nagyon jók, de jóval olcsóbbak.

Fényvédőt, arctonikot, lemosókat, szérumokat szoktam rendelni főleg. Főleg Koreából meg Japánból, néha Tajvanból.

2017. júl. 24. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Folyékony korrektort és sminkecsetet onnan veszek, egy barátnőm matt rúzst rendelt ott, hát kb addig bírja mint az én 3500 forintos makeup factorys matt rúzsom szóval majd én is rendelek tetű 2 dollárért :D
2017. júl. 24. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Koreai kozmetikumokat gyakrabban szoktam. Koreában nagy szépségápolási kultusz van, és nagyon odafigyelnek a nők a bőrükre is, nemcsak a sminkelésre. A legtöbb kifejezetten jó minőségű. Ami nem vált be más okok miatt, az sem okozott nekem bőrirritációt - és most őszintén, gyengébben szuperáló termék minden márkában van.


Kínait ritkábban rendelek, mert szeretek jobb minőségű cuccokat venni, ott meg nem nagyon lehet tudni, mi van a termékekben, de azért néha elcsábulok, főleg dekorkozmetikumok terén (szemhéjfesték főleg, de pirosítót, rúzst is rendeltem már). Ami most van nekem, azokkal nincs semmi bajom, és van olyan 2dolláros szemhéjpúder-palettám, ami veri a legdrágább drogériást is. Kifejezett arcápolási terméket nem mernék olyat rendelni, ami nincs bevizsgálva, és bázis jellegű sminktermékeket sem (alapozó, púder, korrektor).

2017. júl. 24. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ja, és sminkecseteket abszolút. Botrány, milyen drága a legszarabb is nálunk... 1500+ Ft egy ilyen tipikusan sprőd műanyag szar Rossmannban, Müllerben pl., amikor 3000 Ft-ért kész készletet veszek aliexpress-ről, amiben SOKKAL JOBB minőségűek az ecsetek.
2017. júl. 24. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
31%
A koreai dolgok nagyon sz..ar minőségűek. Ugyanis a youtube-on van egy videófelvétel Alexy Vivientől, aki kipróbált mindenféle ilyen-olyan koreai cuccokat; amik láthatóan ocsmány textúrával vannak "megáldva", szegény Vivient vámpír-hasonmássá téve. Borzalmas látvány volt, és csak az járt akkor a fejembe(mostanába láttam), hogy: Minek gyártják ezeket?
2018. jún. 12. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Igen? :D Láttál EGY videót EGY csajtól, és akkor már ismered a koreai kozmetikumokat? Az nem semmi... :D
2018. szept. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Rendeltem pár koreai arcápolási terméket ebayről (küldési helyet meg kell nézni mert kínaiak is árulják csak az nem biztos hogy eredeti) nekem nagyon bejönnek, sminkeket nem próbáltam még.
2018. szept. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A koreaiak z r minőségűek, de a kínai sminkek jók
2019. máj. 31. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
*sz r minőségűek, bocsi, elírtam
2019. máj. 31. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!