Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szeretnek venni FEKETE szinu...

Szeretnek venni FEKETE szinu hajszinezot, lemoshatot. De olyant, amire ra van irva, hogy x het utan kikopik, kozbe sokkal tobbet tart. Ajanlatok?

Figyelt kérdés
Anyam nem engedi meg rendes hajfestekkel, csak ilyen kb 6-8 hetessel. Mar probaltam tavaly Londra-val, de elso mosas utan kijott az egesz festek. Valami olyant szeretnek ami nem jon ki olyan hamar a hajbol, legalabb 2 honapot tart, vagy tobbet, de a dobozan, vagy a plikken feltetlenul IRJA hogy kimoshato.
2010. máj. 22. 15:46
 1/5 anonim ***** válasza:
48%
Én hajfestéket vennék, anno nekem se engedte anyám. Ha először fested ugyse lesz baja a hajadnak, 2 hónap alatt meg simán elkezd kopni, nekem a DM-es hajfestékek 3. mosás után kijönnek a hajamból...xD
2010. máj. 22. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én a Loreal Casting Creme Gloss-t ajánlom, ez tartós hajszínező. Ráadásul ammónia mentes, ezzel esetleg tudsz érvelni anyukádnak.
2010. máj. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Bocsi az OFF-ért de hol lehet kapni Londra-t ami egy mosással kijön?
2010. máj. 23. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A Londra-s lemoshato hajfestekem 6-8 hetes volt, csak hogy kimosodott a hajambol elso mosas utan.. a hajam csak eppen egy cseppel lett sotetebb BARNA.. :( xD
2010. máj. 23. 12:34
 5/5 anonim ***** válasza:

- Vagy palette instant color! 6-8 hajmosásig tart

- vagy tartós hajszínező!ezekre rá van írva,hogy 24 hajmosásig tart.

2010. máj. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!