Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Testpermet és arcpermet...

Testpermet és arcpermet között mi a különbség?

Figyelt kérdés

A nevükből kitaláltam, hogy hogyan és mire kell őket használni, de használhatom a testpermetet arcra?? Arcpermetet testre? Jó, nyilván igen, de ha igen, akkor mi a különbség? Köszi a válaszokat! L

+Te melyikből milyet használsz? Miért szereted? Melyik Jó/Nem jó?


2010. máj. 22. 16:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem Avonos testpermeteim vannak: vaníliás, és fekete cseresznyés. Hugomnak mandulás van. Azért szeretem, mert tartós az illata, nyáron pedig tök jól hűűűsít =)Ja, és persze az ára is nagyon jó. A különbség szerintem a kettő között az összetételben lehet, az arcpermet gondolom "kímélőbb", mert az arcbőr azért érzékenyebb. Szóval arcpermetet gondolom lehet használni testre is, de fordítva (testpermetet arcra) nem biztos hogy tanácsos. Meg hát jó keserű is lehet, ha a szádba megy véletlenül...=b 19L
2010. máj. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Volt Avonos vaníliás testpermetem, szerettem is, habár nyárra épp nem tudnám elképzelni, ha csak megérzem akkor azt képzelem, hogy ragadok... D
2010. máj. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!