Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pasztell vagy rendes hajszínez...

Pasztell vagy rendes hajszínező? Bóvebben lent

Figyelt kérdés

beszeretném színezni a hajam a Schwarzkopf LIVE color 092 red árnyalatával (link lent) és az van a hátulján hogyha pastellre akarom akkor keverjem össze a benne lévő balzsammal és hogy akkor úgynúgy befogja a hajam vagy akkor veszít az erósségéből? és ha valaki színezte már ezzel a haját akkor mi a véleménye ?

boccs ha nagy hülységet írtam nem vagyok benne jártas

[link]



2017. júl. 24. 17:46
 1/4 anonim válasza:
ismerősöm már próbálta az ilyen LIVE termékeket,neki nem jött be, volt ami be se fogta a haját. viszont szerintem a szín nagyjából megmarad, de az intenzitása lehet nem lesz olyan nagy, mint várod, elvégre valami halványabb pasztelesebb árnyalatot kapsz.
2017. júl. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Metionin ***** válasza:
Az enyémet se fogta be ez a márka (kék) de alapból igen, a balzsammal lehet pasztellt csinálni. Csak az még hamarabb kijön mint alapból, kb 1-2 mosással.
2017. júl. 25. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Koszi mindenkinek mar befestettem rendesen befogta a hajam. Meg egy kerdesem lenne a hajszinezo medenceben ugye nem fog ugy kijonni h megszinezi a vizet?
2017. júl. 26. 07:23
 4/4 anonim válasza:
a vizet biztos nem szinezi, de nagyon hamar kikopik a sok áztatástól.😏
2017. júl. 26. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!