Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha befestem az ombre hajamat...

Ha befestem az ombre hajamat egy sötétbarna festékkel akkor szép egyenletes színe lesz?

Figyelt kérdés

Kétszer volt leszívatva a hajam, harmadjára már nem vállata a fodrász a szőkítést és nagyon csúnya sárga. Hamvasítók nem használnak.


Az jó ha eltűntetés gyanánt befestem az egészet sötétbarnára? Egyenletes lesz a szín, vagy a szőkítés átfog ütni esetleg "ledobja" a festéket?


Válaszokat előre is köszi.


2017. júl. 24. 18:21
 1/1 anonim ***** válasza:
Én ezzel is fodrászhoz mennék,mert ha visszapigmentálja a hajadat kisebb az esély hogy ledobja a festéket és ő egységessé is tudja tenni, de így viszont elég valószínű hogy lefogja dobni és nem is lesz egyszínű az eredetivel.
2017. júl. 24. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!