Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hosszu és dús hajam van!...

Hosszu és dús hajam van! Kiegyenesitem apro tincsenként nem teszek rá semmit csak hővédő sprayt és mire végzek az alja már begöndörödik össze vissza áll! Alapvetően kicsit hullámos hajam van. Mit csináljak h egyenes maradjon? Mivel fujjam be?

Figyelt kérdés
2010. máj. 22. 18:37
 1/3 anonim ***** válasza:
sztem semmi gond nincs vele ha az alja kicsit olyan, talán azért is lehet mert olyan hosszú és úgy áll be rajtad, ha érted h mire gondolok:D
2010. máj. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nekem is ilyen a hajam, de még oldalt is behullámosodik, bubira:( a got2be hővédő krémet ajánlják, mert a hővédők egyenesítik (azért olvasd el a hátulját xd). nem próbáltam, mert sampont+krémet vettem drágapénzért, de ha elfogy, majd hővédőt veszek:)
2010. máj. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hajvasalás előtt hővédő, utána pedig úgy vasald a hajad, hogy a vasaló elé a hajadra egy kis tupírfésűt teszel, és egyszerre húzod át őket. Vagyis, a fésű után húzod a vasalót, magyarul fésülöd a hajad és rögtön rámész a vasalóval. :D Nem tudom, mennyire érthető :D:D:D Remélem az:)
2010. máj. 23. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!