Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szolizni járok, mégde barnulok?

Szolizni járok, mégde barnulok?

Figyelt kérdés
Na szvl vettem egy szoli bérletet és első két alkalommal mentem 10 percre és szép színem is lett nagyon barna lettem, viszont a 3. után már mintha nem barnább lettem volna hanem fehérebb... kicsit elkeseredtem nem tudtam mitől ezért gondoltam most 4. alkalommal 15 percre megyek, viszont ugyanez történt... nem h nem barnultam hanem fehérebb lettem, ès mostmár nagyon elegem van. Mitől van ez??? Mindent ugyanügy csinálok! (amúgy fekvőbe járok ha ez számít). Azon gondolkodtam h lehet a gépek erősségén állítani?? Mert a 2. után már nem ugyanaz a csaj volt ott, és lehet levette a gépek erősségét... Szerintetek? Ez lehet az oka? Vagy más? Egyáltalán lehet állítani az erősséget?

2017. júl. 26. 18:05
 1/7 A kérdező kommentje:
*mégse
2017. júl. 26. 18:07
 2/7 A kérdező kommentje:
Jaj és mindig ugyanabba a gépbe megyek.
2017. júl. 26. 18:11
 3/7 anonim ***** válasza:
54%
Esetleg próbálj a Napon barnulni. Tudom, hihetetlenül hangzik, így nyáron, de egy próbát megér.
2017. júl. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Jaj de vicces. Itt nincs jo ido es amugx sincs ra lehetosegem. Amugy ha nem a kerdesre valaszoldz akkor minek valaszolsz? Ilyen unalmas az eleted? Sajnallak.
2017. júl. 27. 16:02
 5/7 anonim ***** válasza:
28%
Nincs rá lehetőséged? Nem kötözködni akarok, de ő egy jó tippet adott, kevésbé jó stílussal.
2017. júl. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
47%
Édes vagy, hogy sajnálsz :D vegülis, nekem az a legnagyobb problémám, hogy nem barnulok a szoláriumban...
2017. júl. 28. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
Ha 15 percre mentél akkor sokkal barnábbnak kéne lenned,nem hogy fehérebbnek. Milyen szoliba jársz? Valóban vannak erősebb és kevésbé erősebb gépek de ezeken nem állíthat az ott dolgozóa lány,a csövek határozzák meg hogy mennyire erős. A bőröd ha eléri a maximális barnaságát akkor értelemszerűen nem barnulsz tovább. Viszont furcsának tartom hogy fehérebb lettél 15 perc után.Lehet jobb lenne ha máshová járnál.A szolikrémek is nagyon sokat tudnal segiteni,próbálj ki valamilyet.
2017. júl. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!