Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok szerintetek nagy hibát...

Lányok szerintetek nagy hibát követtem el hogy levágtam a hajam?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy elálló füllel jöttem a világra, és eddig takargattam, szégyelltem, csúfoltak is.

Elegem lett belőle, a nagy hajamból is így oldalt fel lett nyíratva meg hátul is most már nem nagy.

Így nyilván jobban látszik hogy szétáll,de ez van.


A változás mellet azért is döntöttem, mert magányosnak érzem magam szeretnék szerezni egy barátnőt, csak azért írom ezt le hogy nem azért vágattam le mert megőrültem :D


Nektek taszító egy elálló fülű srác, egyből át néztek rajta, vagy hasonló?


Elnézést a kérdés feltevéséért ha nem így van elnézést kérek előre is ha így van akkor pedig nyugodtan írjátok le.


Köszi előre is!!! :)



2017. júl. 27. 14:39
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Tökre nem zavar. ha tetszik külsőre belsőre, semmi baj nincs vele. Sőt tök cuki is lehet akár! :)
2017. júl. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
95%
Azt hogy hibát követtél el , vagy nem csak úgy tudnám megmondani,ha látnám. Attól is függ hogy mennyire állnak szét a füleid. Ha nagyon, akkor nyilvánvalóan hibát követtél el (akkor sem kell aggódni , visszanő xD) ha viszont csak kicsit állnak el akkor meg nem kell aggódni miatta.
2017. júl. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
70%
inkább elálló füled legyen, mint hosszú hajad fiú létedre :)
2017. júl. 27. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
80%
Oszton a 3. véleményét és azét, aki azt írta, hogy az elálló fül cuki is lehet.
2017. júl. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Én 15 éves lány vagyok, nekem is eláll a fülem.:D Bár mi takarhatjuk a hajunkkal, ez nyáron nem a legpraktikusabb megoldás, inkább összefogva hordom, így tökre látszanak a füleim. :D Egy ideig nagyon zavart, pedig sosem piszkáltak vele, viszont egy idő után beletörődtem és ma már úgy fogadom el, ahogy van.:D Szerintem te is tedd ezt. :) Ha valaki ezért utasítana el, amúgy sem érdemelne meg.:)
2017. júl. 28. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat, nagyon hálás vagyok!!! :)
2017. júl. 29. 22:08
 7/10 A kérdező kommentje:

És további szép estét, persze ha akkor olvasod mikor most kiírom :D

ha nem akkor az adott napszaknak megfelelően :D

2017. júl. 29. 22:10
 8/10 DarkHunt válasza:
90%

Szerintem egyaltalan nincs vele baj

Valaki meg ugy szep.

Kuldesz magadrol kepet privibe?

2017. júl. 30. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

köszi a választ ! :)


Bocsi de nem szeretnék képet küldeni

2017. júl. 30. 17:41
 10/10 anonim ***** válasza:
70%

Az elálló fülben szerintem semmi gáz nincs. Olyan, mint a hosszú haj: valakinek bejön, valakinek abszolút nem, valakit meg totál hidegen hagy hogy milyen (pl engem).


De az fontos, hogy legyen önbizalmad! Sportolj, barátkozz, légy nyitott, légy rá büszke, hogy az vagy, aki!

(Ez a kérdés kicsit "bocsánat hogy élek" hatást keltett, ezen kéne változtatnod!)


Hajrá:)

2017. aug. 3. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!