Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Levágtam a babahajam, mit tegyek?

Levágtam a babahajam, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Elöl a homlokomnál,ahol szét van választva a hajam voltak ilyen kis babahajak....Már nagyon idegesítettek,mert hülyén néztem ki miattuk,úgy hogy levágtam őket de így még hülyebben nézek ki,mert látszik,hogy levan vágva. Mit tegyek,hogy ne látszódjon hogy levágtam,vagy hogy gyorsabban nőjjön??13/l

2017. febr. 25. 13:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
35%
ragaszd vissza
2017. febr. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Vicces volt nagyon xd ja nem.
2017. febr. 25. 13:29
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanez a bajom, most úgy nézek ki, mint egy madárijesztő..13/L
2017. febr. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
szia! én is levágtam pár éve, azóta már megnőtt. szerintem nem tudsz vele sok mindent csinálni, én csak probáltam zselével félre fésülni, és eltakartam a többi hajammal. nagyon mást nem tudsz tenni, de hogy legyen emi vigasztaljon, nekem a babahajambol normál haj lett, szoval legalább ennyi jó volt benne XD ha gondolod probáld ki a icinusolajat, attol gyorsabban nő. kitartás :D
2017. febr. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Már próbáltam eltakarni a többi hajammal de nem jó mert pont középen van..:(
2017. febr. 25. 15:44
 6/11 anonim ***** válasza:
75%

Hát igen, akinek van esze, tudja, hogy ha magának vágja le a haját, abból nem fog semmi jó kisülni. Nem tudod úgy levágni, hogy utána ne látszódjon. Meg amúgy mit gondoltál, nem fog visszanőni?


Pontosan ezek miatt találták ki a hajrögzítő spray-t.

2017. febr. 25. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Jó tudom hogy elhamarkodott döntés volt,így utólag már nem kérek fej mosást...csak azt kérdeztem mit tudok tenni
2017. febr. 26. 08:50
 8/11 anonim ***** válasza:
52%
imádom amikor 13 éves lányoknak ez a legnagyobb problémája, és hogy ennyire hülyék XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD köszi, jót röhögtem!
2017. febr. 26. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Oké a viszont nem látásra! Ha értelmes dolgot nem tudsz írni akkor ne írj semmit;))
2017. febr. 26. 10:47
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is csináltam jópár éve. Semmit nem tudsz tenni, viszon szép plussz tincsek lettek belőle babahajak helytt
2017. máj. 3. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!