Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nyáron csúnya láb szortelenite...

Nyáron csúnya láb szortelenites miatt? Hogy menjek igy strandra?

Figyelt kérdés

Másfél hete legyantaztam a lábam. Most kezdett el visszanöni, de elég csúnyán... Van 1-2 gyulladás a combomon plusz tele van az egesz lábam fekete pötyökkel ahogy nő ki a szőr... Nem hiszem el h allandoan ezzel kell kinlodni... Alig pár napig szép a labam akarhogy is szortelenitek, utana 2 hetig ilyen ronda mig ujra ki nem nő

.. es jovoheten megyunk nyaralni... Most komolyan más lanyoknak hogy olyan gyönyörű sima mindig a lábuk???En igy nem megyek strandra, tiszta foltos, piros, szörös...:(


2017. júl. 27. 16:39
 1/5 anonim ***** válasza:
54%
Kepet linkelsz? :)
2017. júl. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én ezért tértem át borotvára.. :)
2017. júl. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is borotválom a lábam mert a bőröm még ezt fogadja el leginkább, a gyantától és az epilálástól is nagyon csúnyán begyullad, gennyes lesz. A borotválásnál meg az a baj, hogy szinte már rögtön másnap meglátszik, ahogyan elkezd nőni mert fekete pöttyös lesz, de így legalább nem lesz vörös és nem fáj. Szóval az számomra is titok, hogy más lányok mit művelnek :(
2017. júl. 28. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem érdemes lenne egy bőrgyógyász véleményét kikérni hogy nincs-e esetleg valami allergiád a gyulladások miatt. Ha pedig nem akkor menj el egy kozmetikushoz, ő fog tudni neked adni tanácsokat.
2017. júl. 28. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2017. júl. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!