Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A Crazy colour hajszínező...

A Crazy colour hajszínező hány mosás után jön ki (szőke) hajból?

Figyelt kérdés
Vermillion red-re festeném, viszont nem véglegesen. Szeretném, ha bizonyos idő után visszanyerhetném az eredeti hajszínem. Akinek van tapasztalata ezzel a színezővel kapcsolatban, kérem írja le. Előre is köszönöm :)

#haj #festék #piros #hajszínező #szőke #festés #vörös #Crazy colour #vermillion red
2017. júl. 28. 16:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Gyorsan fakul de 100%osan soká fog kijönni, egy rózsaszínes/narancsos árnyalat sokáig benne fog maradni
2017. júl. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem jon vissza . ha eredeti vilagos szoke a hajad akkor tobb az esely ra ha le van szivatva eleg jol be tudja fogni orokre. Nekem le van szivatva es ugy szoke es lilara szineztem. De pasztellilara. Na az kijott 2 het alatt. Viszont ismerosom aki kekre meg pinkre szinezte neki megmaradt egy ilyen zoldes barackos szin
2017. júl. 29. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Metionin ***** válasza:
100%
4-5 mosás után kifakul de a nyomai megmaradnak. Nekem a kéket szerintem egy atomrobbanás se szedné már ki a hajamból :D
2017. júl. 29. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Befestettem a hajam, azóta háromszor mostam. Elég jól bírja eddig, kíváncsi vagyok mi lesz a továbbiakban.

Ment a zöld kéz mindenkinek. :)

2017. aug. 30. 13:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!