Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pattanás eltüntetése? SOS!

Pattanás eltüntetése? SOS!

Figyelt kérdés

Van egy hatalmas piros pattanás az orrnyergemnél

és holnapra nagyon fontos lenne eltüntetni vagy legalább valahogy javítani rajta. Kinyomni még nem lehet, és nagyon piros.

Segitsetek Légyszi!!!

Köszi előre is

L



2017. júl. 29. 21:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Kamilla vagy körömvirág teás borogatás.

Neogranormon kenőccsel is be lehet kenni.

Fogkrém is szárít.

2017. júl. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ah köszi a gyors választ ment a zöld kéz
2017. júl. 29. 21:35
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ajánlani tudom hogy a jövőben szerezz be teafa olajat én a rossmann-ba vettem 1200ft-ért. Amint jön egy patti elkezdem kenegetni és nagyon jó, gyorsan elmulasztja, másnapra enyhít a pirosságon.
2017. júl. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Rendben köszi a tanácsot :)
2017. júl. 29. 22:06
 5/6 anonim ***** válasza:
Ezekre a helyzetekre én is a teafaolajat tudom ajánlani.
2017. júl. 30. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem a fent említett dolgok nem használtak illetve csak a kamillatea,én próbáltam.ha azt akarod hogy kinyomható legyen tegyél rá paradicsomot,ne nyomkodd hagyd békèn,éjszakára pedig nagyon erős ragtapaszt ,reggel zsepivel ki lehet nyomni.Ha ez sem jön be hajolj gőz felé az is kihozza szèpen.Receptre bevált nekem:dalacin,zineryt és duac gél,ezeket zongorázd végig neked melyik válik be (de ne egyszerre.)
2017. júl. 30. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!