Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Férfi test szőrtelenítés...

Férfi test szőrtelenítés epilátorral milyen, és kinek hogy vált be?

Figyelt kérdés

Elvileg baromi fájdalmas, de engem az érdekelne, hogy valaki csinált-e ilyet, hogy a testszőrét (pontosabban a has- és mellszőrzetekre gondolok) epiláló géppel (epilátorral) szőrtelenítse, és hogy kb hány nap a szőrvisszanövés, és tényleg nagyon fáj-e? Rosszabb a gyantázásnál?


És az is segít, ha előtte leborotváljuk az epilálandó területet, pár napot várunk, hogy nagyon pici legyen a szőr, és úgy könnyebben dolgozik a gép? Esetleg a fájdalmon is enyhít ez az eljárás?


(Rágalmazó kommenteket nem kérek: igen, manapság már a férfi is ápoltak akarnak lenni ez bizonyos fokig, elvileg egyre többen csinálják manapság. Akinek meg a jó szőrős pasi jön be, az meg válasszon magának olyat! ;) Nincs belőle semmi baj.)



2017. júl. 30. 10:41
 1/7 anonim ***** válasza:

ÉN epilálom. Gazdaságosabb mint a gyanta. Kb egyformán fáj mint a gyanta.

Maximum 0,5cm hosszúra szoktam meghagyni. Nekem max 1,5 hétig bírja egy epilálás.

17F

2017. júl. 30. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
11%

Ez nem ápoltság kérdése,nem vagy férfi azt ennyi.

23N

2017. júl. 30. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm #1!


#2: attól függ mit értesz férfi alatt... Ha arra gondolsz, hogy nem fogok úgy kinézni, akkor relatíve igazad van, de most sem nézek még ki teljesen úgy... egyrészt mert 18/F, másrészt meg az arcom sima meg minden (nem járok kozmetikushoz) és az arcszőrzetem sincs olyan erős, mint pl egy mediterrán típusú hapsinak.

Ha viszont a nemem akarod ebben megkérdőjelezni, egyrészt biológiailag is, másrészt magam is a férfi nemhez sorolom. (Nem vagyok identitászavarban magammal szemben.)

2017. júl. 31. 11:59
 4/7 A kérdező kommentje:
Mégvalami: a 1,5 hét az az, hogy olyan időközönként epilálod magad, vagy 1,5 hét múlva kezd újra kinőni?
2017. júl. 31. 12:01
 5/7 anonim ***** válasza:

Kicsit tényleg fájdalmas, de simán kibírható, nem veszélyes.

Én évekig epiláltam magam, karom, lábam, mellkasom, hasam, hónaljam, intim részeim is.


A gyantánál annyival másabb, hogy tovább szőrteleníteni egy adott felület, ezért tovább is fáj amikor csinálod. Viszont egyszeri beruházással megvan a gép, utána ingyen van. A gyanta minden alkalommal pénzbe kerül, igaz alkalmanként jóval olcsóbb, mint a az epilátor egyszeri ára.


Nekem epilálás után 2 hét múlva kezdett kinőni a szőr, és kb innentől 1 hét múlva epiláltam újra. Magyarul 3 hetente. Gyantára ugyanez a ciklus érvényes.


A borotválással szemben sokkal jobb, mert a 2 hét simaság kárpótol azért a kis fájdalomért amit az epilátor vagy a gyanta okoz. :) Nagyon jó érzés 2 hétig tök simának lenni, és jól is néz ki, jobban mutat, mint amikor borostás. A csajoknak is nagyrészt bejön, jobban mint a sok szőr. :)


A férfiasságod pedig nem ezen múlik, hanem azon, hogyan viselkedsz a nőkkel, meg úgy általában az emberekkel. :)

2017. júl. 31. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia 1-es vagyok, nekem 1,5 hetente kell epilálnom.
2017. júl. 31. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
okay :3 köszönöm a válaszokat ^^
2017. júl. 31. 18:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!