Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Brutálisan néz ki a bőröm...

Brutálisan néz ki a bőröm szőrtelenítés után! Segítene valaki? (KÉP)

Figyelt kérdés

Unom már, brutálisan elegem van magamból. Utálom a bőrömet, mert ahányszor szőrteleníteni szeretnék fájdlommal jár és iszonyú ronda lesz. Megmutatom:


[link]


Nem tudom tényleg mit tegyek! Mindenkinek olyan gyönyörű bőre van, borotválás után puha bababőre lesz, nekem meg a szőrtöveim is látszanak, erre még persze tiszta piros pöttyös is lesz a lábam. Ó, még csak az lenne ám jó, az egész testemen ahol szőrtelenítek fájdalmas piros pöttyök vannak!

A leggyakoribb a térdhajlatomnál a fájdalmas pöttyök. Az arcom tiszta zsír és utálom.

Máshogy kéne szőrtelenítenem? Talán ki kéne próbálnom a villanófényeset és akkor a töve is kihullana és végre szép bőröm lehetne? Bármit megadnék érte!

Utálom hogy itt lesz a nyár és a lábam ilyen visszataszító! Aki tud segítsen!



2017. márc. 12. 19:24
 1/4 anonim ***** válasza:
bőrradírozás gyantázás előtt és nem lesz ilyen
2017. márc. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Ignis Subdialis ***** válasza:
Nekem is ilyen volt borotválás után. Aztán az epilátor mindent megváltoztatott. Az első alkalmaknál még ilyen volt, de kitapasztaltam, hogy nekem akkor jobb, ha fürdés után epilálok közvetlenül, mert ha fordítva, akkor ugyanilyen kiütéses lesz. Télen én sem epilálom a lábaim (se), és most már a sok éves epilálástól alig nő rajta szőr. De tavasszal egy bevezetéssel kezdek, először jól leepilálok, aztán 1-2 hét múlva megint, még akkor is ha alig látszik még valami, aztán megint és irány a nyár. Szóval lehet, hogy érdemes áttérni a kihúzós módszerekre.
2017. máj. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A fotot nem hozza be nekem! Lehet mert regi. De leiras alapjan ez kb az en EX Combom..es no vagyok. Majd oriasi ajandekot kaptam :) a villanofenyes kezelest. Ami kamu h 100% viszont kb 88%ban eltuntek a szorok gyokerestol! A maradek gyengebb es igy vegre ugy nezek ki mint egy atlag no aprobb szorokkel a combjan amik puhak es ha levagom mint a babapopsi. Aztan a labszaram..ott mar Remington IPL 6500 at hasznalok ez hosszu tavon jo de nem orok eletedre mert 1-2 ev es lassan visszajonne DEee en azert ra ra villantok igy nem tud :D napozos idoszakban nem meg szolizas utan 6 hetig se szabad aztan vegig lehet hetente de inkabb havi 2x ajanlom.


Visszaadta az onbizalmam! Az otthoni gep 90 ezer korul van ami jo de az tenyleg jo! Egy lezeres kezeles 60 ezer korul van teljes labakra es 9X el kell menni ha eros a szor ezert az ottoni sokkal jobban megeri ! :)

2019. máj. 3. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Utolso vagyok! Szoval nem tudom mi tevo lettem volna mondjuk..1819-ben vagy 1919-ben XD mert biztos megorulnek a villanofeny nelkul.. Oriasi pozitiv valtozas! Sot also combomon is kamaszkent levagtam akkor meg semmi se volt majd megerosodott hu.. ba ezt a bajok is megoldotta az IPL. Szep bikinivonalat tudsz csinalni! Viszont pl total sima a honaljam es ha semmi szor hamarabb izzadsz.. de arra meg ott a furdes es a dezodor
2019. máj. 3. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!