Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajfesték hajszinezoként?

Hajfesték hajszinezoként?

Figyelt kérdés
Maradt nekem egy voros hajfestekem, de már nincs rá szukségem, viszont azota kék hajszinezovel befestettem a hajam, és ahogy elneztem, ugyanolyan a szinezo mint a festek csak nem kell osszekeverni avval a folyékony lotyivel, esetleg a voros hajfesteket is lehetne szinezoként hasznalni, ha csak a szint teszem a hajamra és nem keverem ossze? vagy ez hulyeség?

2017. júl. 30. 20:56
 1/1 anonim ***** válasza:
Vagy színező vagy festék. A színező nem tartalmaz oxit, így a színező hamarabb kopik, sőt van olyan ami teljesen kikopik a hajból. A festék az tartós festék, azért kell keverni az oxival, hogy a szín kioldódjon és bejusson a haj szerkezetébe, ezáltal tartós lesz. Ha oxi nélkül a hajadra rakod, valószínűleg ronda lesz vagy be sem fogja.
2017. aug. 2. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!