Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van valami módszer, termék...

Van valami módszer, termék stb amivel ki tudnám végre szedni a fekete hajszínezőt a hajamból?

Figyelt kérdés
Már elég rég be lett színezve feketére de még mindig nem akar teljesen kikopni a hajamból. Alul már lenőtt rendesen, de max csak kicsit elfakult. A színező dobozán az állt, hogy kb 15-20 hajmosás alatt lejön, dehát semmi. Olvastam, hogy kicsit sérült hajba beleég a fekete és elég macerás az eltávolítása. Visszavágni nem nagyon akarok, mert növesztem a hajam és már elég hosszú számomra (habár, ha nincs más opció lehet az lesz...). Van esetleg olyant termék, ami hathat a hajamra? Ja és az alap hajszínem barna. Előre köszi a válaszokat! :)
2017. aug. 1. 11:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Colour B4! én most szedtem ki tegnap szinte fekete sötétbarnát az alapjáraton szőke hajból, teljesen kijött, visszakaptam az eredeti hajszínem és még vörös se lett ahogy sokan írták. Kicsit húzós az ára, 3000 valamennyi a dm-ben de nagyon megéri, ammónia és peroxid mentes úgyhogy nem káros a hajra.
2017. aug. 1. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Oh, köszi a tanácsot. Amint tudom be is szerzem. :)
2017. aug. 1. 15:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!