Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az izzadást a honaj résznél...

Az izzadást a honaj résznél hogyan lehetne megszüntetni, vagy nagy mertekben csökkenteni?

Figyelt kérdés

Rengeteg mindent kipróbáltam mar, dezodorok közül az összes márkát szint. A legdrágábbtól kezdve a legolcsóbbig. Külön gyógyszertári anyaggal is probaltam, de nem segített?

mit lehetne esetleg még kipróbálni? valami természetes eredetű készítményt?


2017. aug. 1. 13:03
 1/9 anonim ***** válasza:
66%

Én semmit nem használok.

Szőrt kiszedni mert abban csak eltárolódik a büdös.

Mosni többször.

Valamint a kaják, pl, a csipszektől meg még nem tudom mitől, is büdös az hónaljunk.

2017. aug. 1. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Próbáld ki az exodort (gyógyszertárban kapható) vagy izzadasgatlot a dezodorok helyett.
2017. aug. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én idrost használok, tudom ajánlani, heti egyszer-kétszer kell használni, kb 4000forint
2017. aug. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

EXODOR!

gyógynövény boltban lehet kapni, 1000ft körül van egy flakon de nagyon sokáig elég és teljesen megszünteti az izzadást!

2017. aug. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :)
2017. aug. 1. 17:32
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekem ami eddig bevált magára az izzadásra:

- Solutio Antisudorica (viszont ez az én bőrömet teljesen kimarta és begombásította)

- Rexona Maximum Protection (ez 38 fokban nem teljesen szünteti meg, de sokkal jobban, mint bármi, amit eddig próbáltam)


fontos, hogy ezt mindig a leírásnak megfelelően kell használni, tehát este fürdés/zuhanyzás után, frissen mosott de már megszárított bőrfelületre kell felvinni. Próbáltam reggel felvinni ébredés után, úgy kevésbé hatott.

(amúgy addig én is kb. a fél drogériát meg gyógyszertárat kipróbáltam... a bio-natúr készítmények többsége szart sem ért)

2017. aug. 2. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Botox, elvileg csinaljak honaljban is es ugye igy az ember nem izzad ott
2017. aug. 6. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

a solutio anti....izé nekem is szétmarta a bőrömet, tele van alumíniummal is, de melyik ilyen cucc nincs ? :D

a dm-ben lehet kapni 2 féle izzadásgátlót is, az egyik dezodor formátumú, fújós és kenegetős (golyós) is van, olyan 1600-1700ft körül vannak, illattalanok teljesen, a neve EXTRA DRY és kék-fehér csomagolása van, a golyósnak kék kupakja.

aztán van a dm-ben szintén egy ODABAN (odavan, ezen mindig röhögnöm kell:D) nevű spray, amit egy héten 1x fújj a hónaljadra. kicsit ez is kegyetlenkedik az első használatnál, de közel sem bántja annyira a bőrt, mint a solutio antimicsoda...ez pedig olyan 3-3500ft körül van, és sokáig tart! ennek sincs egyébként illata.

ajánlom őket nagyon, mert nem bírtam úgy létezni, hogy ne legyenek méteres tócsák a pólóimon azelőtt...

2017. aug. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Az izzadságot nem lehet megszüntetni, de a szagát igen! Fürdés után szárazra törölöd és egy csipet szódabikarbónát szét kensz rajta. Ami rátapad az elég. Nekem bevált. Ha elfelejtem csinálni, akkor is 2 napig szagtalan vagyok. Ha kipirosodik, akkor pár nap szünetet kell beiktatni. Olcsó, hatásos!
2020. aug. 2. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!