Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajszőkítéstől eltőrt hajra...

Hajszőkítéstől eltőrt hajra balzsam, sampon, jó hajapolasi módszer?

Figyelt kérdés
2 hete ki lett szőkítve a hajam és borzasztóan durva tapintású lett plusszba még a hajvégem is eltört annak ellenére hogy balzsamoztam és hajvégápoló olajat is használtam. Jelenleg Syoss-os hajbalzsamot használok töredezett hajra de nekem nagyon nem jött be. Tudnátok jó hajsampont mondani száraz szőke hajra? Jó hajbalzsamot esetleg hajpakolást vagy hajápolási technikát ami nektek bejött és aránylag rövid idő alatt rendbe teszi a hajat, mert egyszerűen elviselhetetlen. Vasalni nem szeretném mert az mégjobban roncsolja és le is mondhatnék a szép hajrol de ha símán megszárítom vagy hagyom megszáradni olyan leszek mint egy szénakazal és utcára sem akarok menni így. Kérlek segítsetek nektek mi vált be, és mennyi idő alatt tette rendbe a hajatok. Előre is köszönöm a válaszokat.

2017. aug. 2. 03:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Sajnos ha ennyire rossz a helyzet olló ami az egyetlen megoldás. Keratin tartalmú balzsam és hajpakolas segíthet, de fodrász kellékes boltba menj, mert a drogériákban nem kapsz megfelelő terméket. Fibre force t sokan dicsérik.
2017. aug. 2. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a hajam úgy leszívták,hogy rendesen rossz volt hozzáérni.Én vágattam belőle és elhatároztam,hogy mindent megteszek annak érdekében,hogy selymes maradjon.Tudni kell,az én hajam sokat volt festve stb.

Sokmindent kipróbáltam és ami segít simán tartani az az argán olaj illetve a keratin-protein olaj.Mindkettőt a müllerbe vettem ilyen picike 18ml-es kis üvegecskében.Sokáig elég és tényleg az én amúgyis "frizzy" göndör hajam nagyon szép csillogóssá es selymessé teszi,szóval azt nagyon tudom ajánlani.Illetve egy jó mélyhidratáló hajpakolást,nekem az a stellatól van.Megéri beruházni ilyenekre,mert pikk-pakk helyrerakják a dolgokat:)

De valóban mérné vágatni a hajadból mielőtt neki kezdenél,mert lehet,hogy így csak tovább törik.Igaz az én hajam azóta rövidke,sokat is vágatom de legalább nagyon egészséges.

2017. aug. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!